Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia

lampa z betonu

Specjalna mieszanka betonu architektonicznego, która może być barwiona na różne kolory przy użyciu naturalnych pigmentów. Wszystkie lampy betonowe posiadają certyfikat CE, gwarantując bezpieczeństwo w ich użytkowaniu.

Sklep oferuje poza lampami także designerskie żarówki Edisona, które są dopasowane do sprzedawanych lamp.
Lampy LEVELS, ROCKET, VULCANO i EIFFEL to wyjątkowe ozdoby nowoczesnego wnętrza, które sprawią, że Twój dom lub mieszkanie nabierze charakteru. Lampy wykonane są z najwyższej jakości specjalistycznej mieszanki betonu architektonicznego. Ich wybarwienie uzyskujemy w 100% z naturalnych komponentów, bez dodatku sztucznych barwników, a specjalny sposób ich wykonania pozwala na uzyskanie wyjątkowej porowatości eksponującej naturalne piękno materiału jakim jest beton. Całość dopełniają metalowe elementy wykonane i zabezpieczone farbą bądź lakierem nakładanym proszkowo. Każda nasza lampa w całości wykonana jest ręcznie i pomimo powtarzalnej produkcji stanowi rękodzieło.

Kolekcja lamp z linii LEVELS, nawiązująca swą formą do wielopoziomowych fabryk, to unikalna na rynku oświetlenia możliwość pełnego dopasowania projektu do swoich potrzeb i upodobań. Dzięki czterem poziomom betonowych krążków w pięciu wybarwieniach – od bieli przez szarości do czerni oraz ceglanej czerwieni, a także pięciu kolorom oplotów i możliwości zastosowania dekoracji w postaci tytanowej i kryształowej szklanej fryty, Wasza lampa z kolekcji LEVELS może stać się jedyną i niepowtarzalną – unikatową!

Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia

ROCKET to lampa betonowa kloszowa, która swoją formą i odpowiednio dobraną żarówką, nawiązuje do motywu startującej rakiety. Występuje aż w pięciu wybarwieniach betonu od białego, przez szarości do czerni oraz ceglasto-czerwony, a także z pięcioma dostępnymi kolorami oplatanych przewodów, dzięki którym można stworzyć unikatową kompozycję lampy ROCKET.

Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia
VULCANO to lampa betonowa kloszowa, z różnymi kolorami oplatanych przewodów oraz w różnych wybarwieniach betonu od bieli, przez szarości do czerni oraz ceglasto-czerwony. Swoim kształtem i fakturą nawiązuje do wulkanu i zastygniętej na nim lawy.

Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia
Model EIFFEL to wyjątkowa lampa, która zakuta w metalowy uchwyt, swoim kształtem nawiązuje do wieży Eiffla, jednej z najbardziej industrialnych budowli świata. Jej piękno wzbogacone jest o masywny łańcuch, który doskonale podkreśla industrialny charakter lampy.

Sfera Designu – magia betonowego oświetlenia

Lampy pakowane są w specjalny karton z tektury pochodzącej w 80% z recyklingu, chroniący je podczas transportu.
Wszystkie lampy posiadają certyfikat europejski i spełniają zawarte w nim normy i wymogi.
Oprócz standardowych modeli Klient może zaprojektować swoją lampę na bazie istniejących modeli – wybrać model, wybarwienie betonu, kolor podstawy lampy i oplotu.
Zapraszamy na:
http://sfera-designu.pl/

drukarka dla architekta

Design na papierze: optymalna drukarka dla architekta

Domowe biuro

Domowe biuro – jak je zaaranżować?