Magazyn New Polish Design skierowany jest do wielbicieli designu, projektantów, architektów, grafików,  producentów i dystrybutorów przedmiotów designerskich.

Naszym celem jest przedstawienie szerokiej oferty polskich projektów w jednym miejscu, uwzględniając różnorodne zakresy działań, od sztuki po architekturę i design wnętrz.

Kontakt:

New Polish Design

In Hot Water Company

Kłodzka 13/9

50-536 Wrocław

tel: 530 011 001

redakcja@newpolishdesign.pl


W In Hot Water Company zbudowaliśmy i stale rozwijamy grupę portali tematycznych, skierowanych do różnych grup docelowych.

Magazyn o marketingu, marketing i reklama

AdMonkey.pl: Internetowy magazyn o reklamie i marketingu. Aktualności z branży i najnowsze raporty i badania, case studies i dużo wiedzy niezbędnej dla każdego marketingowca.

 

Biznes i pieniądze

Nowyoutsourcing.pl: Internetowy magazyn o biznesie i outsourcingu. Rynek, gospodarka i pieniądze.

 

Co to jest bitcoin, monero

Bitcoin.edu.pl: Edukacyjnie o kryptowalutach. Historia i idea kryptowalut. Kursy krypto, najnowsze informacje z branży fintech.

 

Magazyn dla kobiet

Kasanaobcasach.pl: Inspirujemy kobiety. Piszemy o tematach, które nas dotyczą – pieniądze, praca, zdrowie i rodzina.

 

Polski design, polskie meble, wnętrza inspiracje, aranżacje wnętrz

Newpolishdesign.pl: Najlepszy polski design w Twoim domu. Inspirujące wnętrza, meble, wyposażenie. Architektura i miasto.

 

Magazyn dla rodzicowe

Mamydziecko.pl: Inspirujący magazyn dla rodziców. Artykuły eksperckie i wskazówki na temat wychowania i zdrowia dziecka.

 

Redakcja admonkey. PlNowydzialkowiec.pl: inspirujący magazyn dla działkowców. Radzimy, w jaki sposób dbać o rośliny, zarówno te rosnące w ogrodzie, jak i w doniczce na parapecie.