w

Świąteczne śniadanie w stylu art-deco

Świąteczne śniadanie w stylu art-deco
Porcelana Vola może odebrać apetyt – na bogato zdobione talerze, kieliszki i filiżanki znacznie milej patrzeć, niż brudzić pierwszą lepszą potrawą.

Inspiracją do stworzenia porcelany był styl art-deo, znany z misternych dekoracji, lekkości i elegancji. Złote, symetryczne zdobienia, od drobnych po wielkoformatowe, zostały wykonane z 24-karatowego złota lub platyny na białej porcelanie i ręcznie dmuchanym szkle. W skład kolekcji First Gold wchodzą talerze obiadowe i deserowe oraz  filiżanki do espresso i kawy sprzedawane w zestawach, dostępne w czterech wzorach i dwóch wersjach kolorystycznych. W szklanej gamie znalazły się wazony, szklanki i kieliszki dekorowane złotem.

vola-5

vola-4

vola-3

vola-2

Wszystkie produkty marki Vola są wykonywane ręcznie, od formowania po zdobienie. Można myć je w zmywarce, ale zalecane jest mycie ręczne, dzięki czemu dekoracje nie zmatowieją.

vola-7

vola-6

vola-8

vola-9

Produkty Vola są dostępne na markowej stronie internetowej oraz stacjonarnie w największych polskich miastach, w tym we Wrocławiu, Krakowie, Warszawie, Poznaniu i Gdańsku.

 

 

 

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Najlepsze polskie projekty drukowane 2015 roku - Album "Print Color"

Najlepsze polskie projekty drukowane 2015 roku – Album “Print Color”

red dot polska

Polski design doceniony na świecie