Porcelana z koncepcją. MIX&MATCH Ćmielów Design Studio

Porcelana z koncepcją. MIX&MATCH Ćmielów Design Studio

Chcecie, aby Wasze codzienne posiłki przerodziły się w małą uroczystość, a talerz był czymś więcej niż zwykłym naczyniem? Z pomocą przychodzi koncepcja MIX&MATCH Ćmielów Design Studio. Dzięki niej każdy może skomponować swój własny zestaw, łącząc wzory i kolory oraz liczbę porcelanowych dzieł według własnego uznania i potrzeb.

Jeszcze do niedawna zastawa stołowa kojarzyła się z niezliczonymi elementami, dla których nie zawsze potrafimy znaleźć odpowiednie zastosowanie. Problem ten stawał się jeszcze bardziej dokuczliwy przy zakupie nowej zastawy, bądź potrzebie uzupełnienia naszej domowej kolekcji. Archaiczny dobór elementów nijak miał się do naszych codziennych potrzeb i możliwości ich przechowywania. Zmieniła się otaczająca nas rzeczywistość, a wraz z nią sposób w jaki spożywamy posiłki.

W pierwszej kolejności, od stołowego serwisu wymagamy maksymalnej użyteczności. Metoda pozwalająca zaspokoić potrzeby współczesnych ludzi ceniących sobie praktyczność, wysoką jakość oraz niebanalne wzornictwo zrodziła się w Ćmielów Design Studio, najmłodszej marce . Seria nowoczesnych serwisów porcelany powstałych w koncepcji MIX&MATCH pozwala na samodzielną aranżację i tworzenie indywidualnych zastaw.

cmielow-design1

Dzięki specjalnej aplikacji dostępnej na stronie porcelana-cmielow.pl, komponowanie stołowej aranżacji staje się zabawą pozwalającej nam na stworzenie niezwykłych opraw codziennych posiłków. – Jeszcze nigdy dobór porcelany nie był tak „zdemokratyzowany”. Dziś zależy nam na możliwości przedstawiania swojej wizji i gustu. Przejawia się to także w dbałości o wyjątkowość stołu, przy którym codziennie spotykamy się z naszymi bliskimi, spożywamy posiłki, rozmawiamy. Ten stół to my. Kreujmy go, dopasowujmy do naszych potrzeb i estetyki – mówi Marcin Toporek, dyrektor ds. Handlu PFP Ćmielów i Chodzież S.A..

Seria MIX&MATCH to wysokiej jakości porcelanowe kolekcje z dekoracjami pozwalającymi na tworzenie wyjątkowych kompozycji na stole. Dostępne indywidualnie elementy zastawy współgrają ze sobą, tworząc nieograniczoną liczbę możliwości. Zestawy powstałe w zgodzie z najnowszymi trendami aranżacyjnymi składają się z różnorodnych talerzy, półmisków, miseczek, filiżanek i imbryków dostosowanych do nowych potrzeb klientów. – Musimy wychodzić naprzeciw potrzebom współczesności. Wybierając porcelanę na własne potrzeby nie kupujemy przecież dużych, wieloelementowych serwisów. Wolimy skompletować swój indywidualny zestaw i w razie potrzeby mieć możliwość dobierania do niego pojedynczych elementów. Przy tym bardzo dużą uwagę stawiamy na wzór, detal, który wyróżni nasz stół. Sami chcemy komponować własne aranżacje – zauważa Marcin Toporek.

Daniel Koniusz w Kolonii Artystów

Daniel Koniusz w Kolonii Artystów

Privisa - słowiańska bajka

Privisa – słowiańska bajka