Wokół stołu z Hex

Wokół stołu z Hex
Stół jaki jest, każdy widzi, ale blat i cztery nogi to nie wszystko. Wrocławska marka Hex odziera stoły z banału łącząc metal z drewnem i styl retro z minimalizmem.

Niemal wszystkie meble są wykonane z dwóch rodzajów materiału – naturalnego drewna (jesion lub dąb) i proszkowanej staly. Każdy z 8 modeli bazowych można dostosować do indywidualnych oczekiwań, określając odcień drewna (osiem do wyboru), kolor, na który malowana jest stal, konfigurację szuflad (biurko i konsola) oraz kształt elementu wyciętego laserowo w metalowej konstrukcji.

Hex-logo

Stół jadalny to flagowy produkt z Logo Hex. Składa się z lakierowanego, drewnianego blatu osadzonego na metalowej bazie z proszkowanej stali. Nogi stołu mają kształt stożków zwężających się ku dołowi.

hex-stol

Podobną konstrukcję ma biurko Alpha, będące wyraźnym skinieniem w stronę estetyki lat 60. Nogi nie znajdują się na końcach blatu, ale zostały przesunięte w głąb. Dwie wbudowane szuflady odpowiadają blatowi szerokością i głębokością, a duży, metalowy uchwyt ułatwia ich otwieranie.

hex-biurko

Z meblarskiej gamy Hex wyróżniają się ławy na podstawie metalowych profili połączonych w kształt brył o kształcie trójkąta – każda z nich odpowiada nodze stołu. Dla ciekawszego efektu, można pozostawić widoczne łączenia.

hex-lawa

Jedynym całkowicie metalowym projektem jest stołek flexi wykonany z wysokogatunkowej stali o ciekawej perforacji.

hex-stołek

Wszystkie meble trzeba zamawiać indywidualnie na stronie marki Hex. 

Ceramika Bolesławiec według Doroty Koziary

Ceramika Bolesławiec według Doroty Koziary

HOP Design na ścianach

HOP Design na ścianach