Spersonalizowany prezent, który przemówi za Ciebie

spersonalizowany prezent na ścianę

Szukasz oryginalnego pomysłu, aby uwiecznić wyjątkowe chwile? Nie ruszając się sprzed komputera, stworzysz oryginalny plakat lub nadruk na poduszkę z fazą księżyca dla wybranej daty i miejsca. Stylowe projekty z możliwością personalizacji znajdziesz u Positive Prints, czyli nowej marki twórców Strellas.

personalizowany prezent na ścianę

Faza księżyca na Twojej ścianie

Ramki ze zdjęciami i pocztówki to najłatwiejszy sposób zatrzymania danej chwili na dłużej. Spotkać je można jednak w każdym domu. W jaki sposób utrwalić ważne przeżycia jednocześnie wzbudzając ogrom pozytywnych emocji? Zajrzyj na stronę https://positiveprints.com/pl/produkt/plakat-ksiezyc/ i samodzielnie stwórz grafikę, która zilustruje wygląd księżyca dla wybranej daty i miejsca. Projekt możesz dowolnie personalizować, wybierając spośród 5 wersji kolorystycznych.

Przygotuj własne opisy i cytaty oraz wybierz spośród formatów wydruku. Projekt grafiki sprawdzisz na bieżąco w interaktywnym podglądzie na każdym etapie edycji. Wydruki Positive Prints są wykonane na pięknym, grubym papierze matowym, a każda wysyłka odpowiednio zabezpieczona. Unikatowa dekoracja domu przyciągnie uwagę niejednego gościa. Jeśli posiadasz już plakat z mapą nieba Strellas, grafika z fazą księżyca będzie jego doskonałym uzupełnieniem.

personalizowany prezent na ścianę

 

Prezent, który wzbudza emocje

Chcesz podarować bliskiej osobie coś naprawdę wyjątkowego? Wobec plakatu z fazą księżyca nie można pozostać obojętnym. To idealna pamiątka zaręczyn lub rocznicy ślubu. Dodatkowo to również świetna alternatywa dla zapominalskich. Jeśli zapomniałeś o wyjątkowej okazji i potrzebujesz prezentu w ekspresowym tempie, wystarczy przy składaniu zamówienia wybrać opcję cyfrową. Plik dotrze na Twoją skrzynkę mailową tuż po złożeniu zamówienia. Otrzymasz dostęp do wielu formatów tak, aby bez problemu wydrukować plakat w odpowiednim wymiarze w najbliższej drukarni lub nawet w domu. 

personalizowany prezent na ścianę

Aby dowiedzieć się więcej, sprawdź stronę internetową www.positiveprints.com/pl lub

O Positive Prints

Positive Prints to marka, za którą stoją twórcy Strellas. Plakaty z mapą nieba zyskały duże grono miłośników wśród osób szukających wysmakowanych dodatków do wnętrz. Firma postanowiła wykonać krok w kierunku poszerzenia oferty personalizowanych dodatków do wnętrz i tak powstała marka Positive Prints. W ofercie sklepu znaleźć można minimalistyczne grafiki, których kolekcja stale powiększa się o nowe motywy  „Zajmujemy się tworzeniem pięknych, personalizowanych pamiątek, które pozostaną z naszymi Klientami przez całe życie. Grafiki, które pomagamy wykreować, mają przypominać o wyjątkowych miejscach i momentach życia”. – mówią Marta i Rafał, założyciele marki.

 

 

Zwycięzcy konkursu fotograficznego Huawei Next-Image 2020 – aż 4 polskich artystów wśród nagrodzonych

Zwycięzcy konkursu fotograficznego Huawei Next-Image 2020 – aż 4 polskich artystów wśród nagrodzonych

domy modułowe

Domy modułowe gotowe w jeden dzień