Domy modułowe gotowe w jeden dzień

domy modułowe

Do naszych najlepszych wspomnień z dzieciństwa często należą wakacje spędzane z dala od miasta. Nic dziwnego – to czas całkowitej beztroski i swobody, ale także częstego kontaktu z naturą. Wyjazdy z rodziną, kolonie i obozy z przyjaciółmi, spanie pod namiotem… Kiedy dorośliśmy, wiele się zmieniło. Mamy mniej ruchu i rzadziej przebywamy na świeżym powietrzu, a weekendy spędzamy często w naszych czterech ścianach.

Jeśli czujecie tęsknotę za łonem natury, jest łatwy sposób, by to zmienić – domy  modułowe od Natura Home, które w jeden dzień mogą stanąć w wyznaczonym miejscu i są gotowe do zamieszkania. Partnerem realizacji jest włoska marka Laminam, która stworzyła ich elegancką i funkcjonalną elewację ze spieków kwarcowych.

Prostota

Wybudowanie domu jeszcze nigdy nie było tak proste – zamówienie można złożyć przez Internet, bez wychodzenia ze swoich czterech kątów, i wskazać lokalizację, do której wybrany model ma zostać dostarczony. Jego montaż na miejscu zajmie zaledwie jeden dzień. Gotowe elementy minimalistycznych budynków od Natura Home nie wymagają dodatkowych prac wykończeniowych i, co ważne, trafiają do inwestora już w pełni wyposażone. Ich montaż ułatwia nowoczesna elewacja wykonana z wielkoformatowych płyt ze spieków kwarcowych Laminam. Ich rozmiar minimalizuje ilość łączeń, a do tego są bardzo lekkie – metr kwadratowy może ważyć w zależności od wzoru od 8 do 20 kilogramów.

domy modułowe

domy modułowe

W Natura Home inwestor ma do wyboru dwa modele: Porto i Portofino. Różnią się one między sobą przede wszystkim metrażem. Porto jest przeznaczony dla czterech osób (jego łączna powierzchnia wynosi 27,49 m2), natomiast Portofino dla sześciu (ma powierzchnię 35m2 i dodatkowo 18–sto metrowy taras). Obie wersje są wyposażone we wszystko, czego potrzebujemy, by spędzić tu miły weekend, tydzień albo przyjechać z rodziną na dłuższe wakacje czy ferie.

domy modułowe

domy modułowe

domy modułowe

domy modułowe

domy modułowe

 

Domy są umeblowane, posiadają aneks kuchenny, niezbędne sprzęty AGD i RTV. Wyróżniają je także rozwiązania smart home, takie jak zdalnie sterowany zamek cyfrowy, monitoring czy automatycznie uruchamiane oświetlenie. Aby nimi sterować, jedyne, czego potrzebujemy, to nasz smartfon z zainstalowaną aplikacją. Domownicy mają do dyspozycji Internet, klimatyzację, a także pełną instalację elektryczną i sanitarną.

Wolność

Domy marki Natura Home są dostarczane w wybrane przez inwestora miejsce. Jeśli nie dysponujemy własną działką producent oferuje nam także możliwość postawienia domu na użyczonym przez niego terenie, oddalonym 50 kilometrów od centrum Warszawy – w Nature Park. Dla bardziej wymagających klientów została dedykowana dodatkowa możliwość indywidualnego skonfigurowania domu, by jak najlepiej dopasować go do swoich potrzeb. 

Całoroczna przyjemność

Domy Natura Home cechuje nie tylko wyjątkowy komfort użytkowania, ale także najwyższa jakość wykorzystanych materiałów budowlanych, elegancki wygląd oraz bezpieczeństwo, które zapewnia nowoczesna technologia. Są ekologiczne i energooszczędne, a do ich produkcji wykorzystano wyłącznie naturalne materiały. Umieszczone na elewacji spieki kwarcowe są odporne na działanie czynników atmosferycznych.

Niestraszny jest im mróz, promieniowanie UV oraz bardzo wysokie temperatury. Nie zmieniają swojego wyglądu wystawione na wilgoć czy intensywne promienie słoneczne. Spieki doceniono także za ich odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Włosi zadbali, by płyty były łatwe w eksploatacji, nie wymagają zabiegów konserwacyjnych ani specjalistycznych środków czyszczących.

Celowo zaplanowano je w stonowanych kolorach: ciemnoszary Filo Pice oraz imitujący rysunek drewna spiek Econ Wood idealnie komponują się ze środowiskiem naturalnym i pięknem przyrody. Nic dziwnego – włoska marka przykłada bardzo dużą wagę do troski o naturę. Spieki kwarcowe powstają z materiałów, które podlegają recyklingowi, a w dodatku posiadają certyfikat LEED. Wyróżnia je także technologia Hydrotect, oparta na fotokatalizie. To reakcja chemiczna, która sprawia, że różne zanieczyszczenia, zarówno pyłowe, jak i komunikacyjne, są najpierw w naturalny sposób odpychane od elewacji i spłukiwane przez padający deszcz. To powoduje oczyszczanie powietrza wokół budynku.

***

Laminam to włoski producent spieków kwarcowych, który od kilku lat działa na polskim rynku. Filozofia tej światowej sławy marki opiera się na oryginalnym designie inspirowanym naturą, doskonałej funkcjonalności na miarę XXI wieku oraz proekologicznym podejściu. Spieki kwarcowe powstają w oparciu o naturalne komponenty, przy zastosowaniu technologii zakładających niskie zużycie energii oraz brak emisji trujących substancji. Te filary zaowocowały wieloma nagrodami, z których najważniejszą jest Red Dot Award z 2016 r.: wyróżnienie Red Dot: Best of the Best otrzymała płyta Laminam Star Maker zaprojektowana przez Maca Stopę.

 

spersonalizowany prezent na ścianę

Spersonalizowany prezent, który przemówi za Ciebie

domowa biblioteka

Design wokół książek, czyli domowa biblioteka