Red Dot Award dla KLUDI Pure&Style

Red Dot Award dla KLUDI Pure&Style

Nowa seria armatury łazienkowej Pure&Style firmy KLUDI stawia na jakość i funkcjonalny design w przystępnej cenie. Nowa propozycja KLUDI okazała się dużym sukcesem, czego potwierdzeniem jest nagroda Red Dot Award przyznawana za wysoką jakość i innowacyjność produktów.

W pracach nad nową serią armatury łazienkowej projektanci KLUDI skupili się na nietuzinkowym wzornictwie odzwierciedlającym najnowsze trendy wnętrzarskie. To wszystko połączyli z wygodą i komfortem, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Armatura łazienkowa Pure&Style

Armatura łazienkowa KLUDI Pure&Style została stworzona z myślą o stylowych łazienkach, w których nie mniej ważna jest funkcjonalność. Projektanci postawili na nieoczywiste rozwiązania estetyczne.Wyrazisty, geometryczny kształt tej armatury łazienkowej został zrównoważony łagodnie zaokrąglonymi krawędziami w stylu SoftEdge. Dzięki temu zabiegowi uzyskano lekki, nowoczesny wygląd. To wszystko z zachowaniem najwyższych standardów jakości. Nie mniejszy wpływ na efekt końcowy ma gładka chromowana powierzchnia i wysokiej klasy głowice ceramiczne (z ogranicznikiem wypływu gorącej wody) – dzięki temu regulacja jest niezwykle precyzyjna. Armatura łazienkowa KLUDI Pure&Style idealnie pasuje do modnych łazienek zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym.


Kilka słów o Red Dot Award

Red Dot Design Award to prestiżowa, niemiecka nagroda przyznawana od 1955 roku przez Design Zentrum. Jest to jedna z najważniejszych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. Renoma tego wyróżnienia jest na tyle duża, że określana jest mianem „Oscara designu”. Jury, składające się z ekspertów cenionych w branży wzorniczej, wybiera projekt spośród kilku tysięcy zgłoszeń. Kryteria brane pod uwagę to innowacyjność, wysoka jakość i funkcjonalny design. Nagrodzone projekty można zobaczyć w ciekawej oprawie w Red Dot Design Museum w Essen, w zmodernizowanej, starej kopalni (budynek jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO).

Butelka Björn finalistą konkursu Dobry Wzór 2018

Butelka Björn finalistą konkursu Dobry Wzór 2018

JMW Architekci dla Westwing Home & Living

JMW Architekci dla Westwing Home & Living