Moda według Kamili Gawrońskiej- Kasperskiej

Moda według Kamili Gawrońskiej- Kasperskiej

[g1_lead]

Kamila Gawrońska- Kasperska to jedna z najbardziej wyrazistych postaci polskiej mody. Staranność wykonania, nienaganna jakość materiałów i niebanalne rozwiązania wzornicze, które reprezentują jej stroje, to mieszanka wyjątkowo w polskiej modzie pożądana.

[/g1_lead]

Marka dedykowana jest tym klientkom, które śledząc najnowsze trendy, poszukują jednocześnie pewnej alternatywy w modzie. Tworzona jest w limitowanych, krótkich seriach. Marka sygnowana nazwiskiem projektantki wyróżnia się niespotykaną starannością i geometryczną precyzją, czego efektem jest bardzo oryginalna, a przy tym szalenie funkcjonalna garderoba dla kobiet, które w modzie poszukują rzeczy wyrazistych i z charakterem.

W swojej pracy sięgamy do korzeni. Wierzymy, że dobre rzemiosło, rzetelność, pracowitość, dbałość o każdą z Was czyni nas wyjątkowymi. Wbrew ogólnoświatowym tendencjom dbamy o każdy szczegół, wysoką jakość i unikalny styl. Priorytetem jest dla nas tworzenie wysokich standardów, indywidualne podejście do każdej klientki, praca oparta na bliskiej współpracy, wsłuchiwanie się w Wasze oczekiwania i umiejętność doradzania. Taką modę tworzymy, tak pracujemy. Naszą główną przestrzenią działania jest Internet, który jest katalizatorem naszego rozwoju. Wypracowując własne, sprawdzone standardy Internet stał się dla nas oknem na świat, nie ograniczeniem – tłumaczy filozofię marki projektantka.

Ekskluzywne tkaniny i niezwykła precyzja wykonania sprawiają, że projekty Gawrońskiej-Kasperskiej zostały docenione przez najbardziej wymagające klientki strefy premium. Na szczególną uwagę zasługują jej bezkonkurencyjne sukienki wieczorowe oraz znakomicie skrojone płaszcze.

https://www.facebook.com/Gawronska.Kasperska/
http://kamilagawronska.com

kasperska1

kasperska2

kasperska3

Polski sikor z warszawskiej manufaktury

Polski sikor z warszawskiej manufaktury

Projekt ETNO.

Projekt ETNO.