Baczyńska, Bogucka, Gessler, Mazolewski, Tymański, Vienio i inni podczas Targów Rzeczy Ładnych w aukcji charytatywnej na rzecz Fundacji Małgosi Braunek!

Baczyńska, Bogucka, Gessler, Mazolewski, Tymański, Vienio i inni podczas Targów Rzeczy Ładnych w aukcji charytatywnej na rzecz Fundacji Małgosi Braunek!

Targom Rzeczy Ładnych zawsze towarzyszy aukcja na szczytny cel. Tym razem niedzielna licytacja zasili konto Fundacji Małgosi Braunek „Bądź”. Misją Fundacji jest odegranie istotnej roli w poprawie systemu leczenia chorób onkologicznych w Polsce. Głównymi obiektami na aukcji będą drzwi ufundowane przez Sponsora, producenta drzwi Dre. Ale uwaga! To będą drzwi wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Wyklejone zostaną oryginalnymi projektami graficznymi, które przygotowali topowi polscy graficy: Pola Augustynowicz, Katarzyna Bogucka, i Patryk Mogilnicki.

Ale to nie wszystko – 10 jubileuszowa edycja Targów to min. 10 nagród do wylicytowania. Na uczestników aukcji czekają także :

 • kolacja dla dwóch osób w Qchni Artystycznej, ufundowana przez znaną restauratorkę Martę Gessler prywatne warsztaty kulinarne dla dwóch osób z Vieniem,
 • kolekcja trzech winyli, płyty CD z autografem Wojciecha Mazolewskiego, do której zostanie dołączony bilet na koncert artysty z UWAGA! wejściem na backstage i wspólnym zdjęciem z zespołem
 • sukienka od Gosi Baczyńskiej
 • nagranie piosenki lub mastering i mix wcześniej zarejestrowanego utworu, w Latającym Studiu Jacka Szabrańskiego
 • warsztaty gotowania w restauracji Dos Tacos (naucz się jak przygotować tradycyjne meksykańskie dania pod okiem wybitnej szefowej kuchni Isabeli Balderas)
 • kuratorskie, prywatne oprowadzanie po Galerii Wzornictwa Polskiego Muzeum Narodowego w Warszawie
 • namalowanie portretu ze zdjęcia wskazanej osoby – obraz wykona Franek Ledóchowski
 • prywatny koncert Tymona Tymańskiego
 • wejście na nagranie programu Make Poland Great Again i wspólne zdjęcie z prowadzącymi – chłopakami z Make Life Harder

  Aukcję poprowadzi Vienio (Piotr Więcławski – polski raper, wokalista, autor tekstów, DJ i producent muzyczny, a także reżyser i dziennikarz radiowy);

O Targach Rzeczy Ładnych:
Baczyńska, Bogucka, Gessler, Mazolewski, Tymański, Vienio i inni podczas Targów Rzeczy Ładnych w aukcji charytatywnej na rzecz Fundacji Małgosi Braunek!Dziesiąta edycja Targów Rzeczy Ładnych odbędzie się w dniach 2-3 grudnia 2017 w budynku ETHOS przy placu Trzech Krzyży w Warszawie. Podczas targów zaprezentuje się aż 185 marek i projektantów, w tym aż 50 debiutów. Do dyspozycji odwiedzających i wystawców po raz pierwszy oddano przestrzeń prawie 4 tysięcy metrów, rozlokowaną na dwóch poziomach. Od tego roku Targi odbywają się również wirtualnie – organizatorzy zadbali o to, by rzeczy ładne dostępne były dla wszystkich, niezależnie od położenia geograficznego i uruchomili platformę zakupową targirzeczyladnych.pl, gdzie znajduje się 2000 wyselekcjonowanych produktów od polskich producentów i projektantów oraz nieograniczona przestrzeń do prezentowania najlepszego, polskiego designu.

Targi Rzeczy Ładnych: 2-3 grudnia, w godz. 11-19
Budynek ETHOS: Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa
Wstęp: 7 zł, z magazynem Cztery Kąty 10 zł

wykończenie pod klucz

Mieszkanie wykończone pod klucz – ile to kosztuje?

Drzwi w nowoczesnym mieszkaniu - czym powinny się wyróżniać? 

Drzwi w nowoczesnym mieszkaniu – czym powinny się wyróżniać?