Limitowana kolekcja ceramiki Malwiny Konopackiej i Dawida Podsiadło na Targach Rzeczy Ładnych

malwina konopacka

Jeśli weekend 23-24.09 planujesz spędzić na maratonie Netfliksa z pudełkiem pączków, to STOP! Wyłącz komputer, wystylizuj swoją fryzurę i zrób coś wartościowego. Czy jest coś bardziej wartościowego niż Targi Rzeczy Ładnych w Warszawie? Nie.

Zapisz w kalendarzu, bo ta impreza to mekka dla fanów designu, a na dodatek jest limitowany drop. Wyobraźcie sobie duet twórczy, który sprawi, że będziecie ślinić się na samą myśl o ceramice: Malwina Konopacka i Dawid Podsiadło. Tak, ten sam Dawid, który zaśpiewał dla rekordowej liczby ludzi na PGE Narodowym. A Malwina? Jest jak Beyoncé polskiego designu, no kurcze, ikona.

Co te dwie gwiazdy stworzyły? Nic innego jak kubki, talerze i całe zastawy, które są jak „Game of Thrones” spotyka „Gucci” w świecie ceramiki.

To dzieło sztuki, które można także używać do picia kawy! I to nie jest jedna kolekcja, ale dwie. Jedna, która krzyczy „Okej, jestem gotów na party”, a druga, która szepcze „Jestem zbyt głęboki, by być zrozumiany”.

Zatem, zapamiętajcie daty 23-24 września, bo jeśli przegapicie to, będziecie płakać. Więc, jeśli chcesz być hipsterem, który ma coś, czego nie ma nikt inny, wpadaj. Stoisko znajdziesz od razu po wejściu, więc nie ma opcji, żebyś się zgubił. Chyba że masz nawigację z epoki kamienia łupanego, ale wtedy masz większe problemy.

Jak dobrać blat kuchenny

Jak dobrać blat kuchenny i szafkę pod płytę kuchenną?

Pałac Kultury i... jedzenia!

Pałac Kultury i… jedzenia!