w ,

Urządź swoje mieszkanie polskim designem

Okres wakacyjny to czas, który chętnie przeznaczamy na remont czy też nową aranżację naszego mieszkania. Warto rozejrzeć się za unikatowymi meblami oraz dodatkami. A może to najwyższy czas, żeby postawić na polskie marki? DOKI stale rozwija swoją kolekcję mebli i dodatków. Można u nich znaleźć zarówno dodatki, jak i meble większe gabarytowo. A co proponują nam w pierwszej kolejności?

Pufa UFA

Pufa to dwa elementy – konstrukcja i poduszka. Poduszka wkładana jest do konstrukcji o formie kosza, co pozwala łatwo ją wymienić, wręcz bawić się innymi w rożnych kolorach. Jej obły kształt zachęca, aby na niej usiąść. Wprowadza też miękkość w surowych, prostych wnętrzach.

Rybitwa TERN

Rybitwa wykonana jest z toczonego drewna i elementów stalowych. Jej kształt przywołuje nadmorskie wspomnienia nawiązujące do rybitwy, która była inspiracją do powstania tego obiektu. Jest idealnym elementem dekoracyjnym w sypialni, salonie oraz w biurze.

Ławka MESO

Dębowa ławka MESO z tapicerowanymi elementami i skrzynką na dokumenty w formacie A4. Ławka występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Łatwy sposób wymiany elementów tapicerowanych umożliwia zmianę kolorystyki mebla. Drewno pokryte jest najwyższej jakości olejo-woskiem typu OSMO, zapewniając należytą odporność podczas użytkowania i powierzchnię naturalną w dotyku.

Wieszak K3

Wieszak składa się z sześciu skręcanych ze sobą elementów, co zapewnia prostą i stabilną konstrukcję. Do wyboru są warianty kolorystyczne, z możliwością zamówienia wieszaka w postaci zmontowanej i do samodzielnego montażu.

Wieszak SHADOW

Wieszak Shadow pozwala na zaaranżowanie strefy wejściowej czy przedpokoju z odrobiną luzu i humoru. Inspiracją była zabawa graficzna wynikająca z gry ze skojarzeniami, z naturalnym cieniem rzucanym przez przedmioty. Wykonany ze stali malowanej proszkowo. Przytwierdzany do ściany za pomocą sprytnego i zamaskowanego mocowania. Dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych.

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

polska grupa tekstylna

Znaczenie tekstyliów w projektowaniu wnętrz

WAWA DESIGN FESTIWAL 2018