Grynasz Studio z nowymi projektami

Grynasz Studio z nowymi projektami

Marbet Style zaprasza na oficjalną premierę kolekcji mebli wypoczynkowych CORBU według projektu Grynasz Studio oraz paneli akustycznych GROOVE zaprojektowanych przez Tomasza Augustyniaka. Zostaną one zaprezentowane podczas Targów Arena DESIGN w Poznaniu 15 marca 2017 r. Obie kolekcje są nominowane do TOP DESIGN award 2017.
Grynasz Studio z nowymi projektami

Grynasz Studio z nowymi projektami Grynasz Studio z nowymi projektami
Grynasz Studio z nowymi projektami

Grynasz Studio z nowymi projektami Grynasz Studio z nowymi projektami

Misją Marbet Style jest dostarczanie rzeczy pięknych, wytwarzanych w oparciu o autorskie projekty wyróżniające się nieszablonową estetyką. Produkty tej firmy mają zadanie spełniać marzenia o pięknych, oryginalnych wnętrzach z duszą. Marbet Style wciąż poszukuje nowych form wyrazu, które pozwolą jak najpełniej oddać indywidualną wizję projektanta.

Najnowszym efektem tych działań jest kolekcja mebli wypoczynkowych CORBU projektu Grynasz Studio wyróżniona nominacją do TOP DESIGN award 2017 w kategorii „Przestrzeń publiczna”.  W kategorii „Elementy wyposażenia i wykończenia wnętrz” tej nagrody znalazła się natomiast druga nowość Marbet Style – kolekcja paneli akustycznych GROOVE powstała w wyniku współpracy z Tomaszem Augustyniakiem.


Oficjalny premierowy pokaz obu nowości odbędzie się 15 marca 2017 r. o godzinie 13.15 na stoisku Marbet Style (pawilon 5, stoisko 48) podczas Targów Arena DESIGN w Poznaniu.


Arena DESIGN to miejsce spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzeń prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu. 9. edycja wydarzenia odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dn. 14-17 marca 2017 r.

BIO:

Grynasz Studio z nowymi projektamiGrynasz Studio (www.grynaszstudio.com) założone przez Martę Niemywską-Grynasz
i Dawida Grynasza jest multidyscyplinarnym zespołem specjalizującym się w  projektowaniu produktów, wystawiennictwie oraz grafice użytkowej. Tworzy projekty innowacyjne, oryginalne i kompleksowe. Ich autorskie prace, wielokrotnie nagradzane i wyróżniane w konkursach, można było zobaczyć m.in. na wystawach: Expo Milano, Triennale International Exhibition Milan, Arena Design Poznań czy Tokyo Design Week. Grynasz Studio ma na swoim koncie realizacje m.in. dla: Marbet Style, NAP, MUJI, Meesh, Fam Fara, Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, Polskiej Akcji Humanitarnej, Narodowego Instytutu Audiowizualnego, Narodowego Centrum Kultury i Wroclove Design Festiwal.

 

Grynasz Studio z nowymi projektamiTomasz Augustyniak (www.tomekaugustyniak.pl) – projektant i architekt wnętrz. Otrzymał dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Interpretacji Produktu Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa Przemysłowego. Współtworzył grupę projektantów Start oraz współpracował z ABP Wzornik. Obecnie projektuje dla wielu firm, m.in.: Vox Industrie, Noti, Ade Line, Comforty, Profim, Balma, Adriana. Dla Marbet Style zaprojektował najnowszą kolekcję paneli akustycznych GROOVE, kolekcję foteli i stolików KANU oraz kolekcje FIN i NEON.
Jego prace były prezentowane na wielu wystawach w Polsce i za granicą, m.in.: II Edycja Wartość Dodana – IWP, EXPO 2010 w Szanghaju, ŁÓDŹ DESIGN, Faces of Polish Design, Narodni Galerie w Pradze, Noti Colours, Metaforma, Arena Design, Design Mai, Design PL, Polish Designers Fuori Salone w Mediolanie, Made in Poland, Museum für Angewandte we Frankfurcie, Design on Tour, Hotel Emotion, HOST org. Atelier Mendini w Mediolanie. Zdobył nagrody: Dobry Wzór 2010 IWP w kategorii Sfera Domu, Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich, Diament Meblarstwa, Nagrodę Elle Decoration, Prodeco 2002. W 2010 roku otrzymał nagrodę Designer Roku przyznawaną przez prezesa Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

 

Marbet działa na rynku od 36 lat i jest firmą z całkowicie polskim kapitałem. Od czasu kiedy została wyprodukowana pierwsza kolekcja mebli, Marbet nieustannie rozwija się, poszerzając ofertę o nowe autorskie projekty. Jest znanym producentem opakowań styropianowych do sprzętu ADG i RTV oraz mebli dla szwedzkiego koncernu, a także artykułów wykończenia wnętrz, które pod marką Marbet Design stały się wizytówką działalności firmy.

Marbet Style to marka firmy oferująca eleganckie kolekcje mebli. Jest kolejnym dowodem na poszukiwanie przez Marbet ciekawych rozwiązań, nowatorskich dróg projektowania, wdrażania autorskich technologii i otwarcia się na nowe aspekty działalności wykraczające poza podstawowe działania przedsiębiorstwa.

 

Premierowy pokaz kolekcji CORBU i GROOVE Marbet Style
Arena Design, Międzynarodowe Targi Poznańskie
Poznań, ul. Głogowska 14
Pawilon 5, stoisko 48
15 marca 2017 r., godz.: 13.15

www.marbetstyle.eu

 

dokument o beksinskich

Trwa zbiórka funduszy na dokument o rodzinie Beksińskich

TOFU Studio z 4 nagrodami

TOFU Studio z 4 nagrodami