Bizzarto przedstawia kolekcję łóżek tapicerowanych

jasne beżowe łóżko w sypialni z białą pościelą, obok czarny stolik
Łożko Dune Bizzarto ©Tom Kurek

Bizzarto, marka specjalizująca się w oferowaniu najwyższej jakości wypoczynku, poszerza swoją ofertę. Do kolekcji mebli do salonu oraz mebli do ogrodu dołączają łóżka tapicerowane. Za projektem całej serii, na którą składa się pięć premierowych modeli stoi biuro projektowe Grynasz Studio.

To kolejna odsłona twórczej współpracy polskiej marki meblowej Bizzarto oraz uznanego biura projektowego Grynasz Studio. Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz eksperymentują z nowymi materiałami i technologiami, ale również z dużą inwencją wykorzystują osiągnięcia współczesnego rzemiosła.

 

łóżko dune
Łożko Dune Bizzarto ©Tom Kurek
łóżko dune
Łożko Dune Bizzarto ©Tom Kurek

Rezultatem są liczne wdrożenia produktowe i projekty na styku sztuki i designu. Każdy z projektów tego zespołu łączy piękno, komfort i funkcjonalność. Do kolekcji mebli wypoczynkowych Zen, Bofii i Dune marki Bizzarto, które wyszły z pracowni Grynasz Studio dołączają łóżka tapicerowane. Modele Aztec, Hiddo, Modulo, Zen i Dune zaskakują bezprecedensową formą i progresywnymi rozwiązaniami. 

Dziś chcemy urządzać wnętrza w taki sposób, aby nie tylko miło spędzać w nich czas, ale wręcz celebrować każdą chwilę. Od mebli oczekujemy najwyższego poziomu komfortu oraz przyjemności, jaką daje posiadanie pięknych przedmiotów. Ale przede wszystkim chcemy, aby były nośnikiem emocji. Pobudzały naszą wrażliwość, współtworzyły wspomnienia, pozwalały odnaleźć spokój czy nabrać energii. Z tą myślą Bizzarto stworzyło najnowszą kolekcję łóżek, stając się ekspertem od domowego wypoczynku. Podobnie jak wszystkie dotychczasowe kolekcje, najnowsze propozycje cechuje ta sama rzemieślnicza atencja, skupienie na detalu i perfekcyjne wykonanie. Wytwarzane są z zastosowaniem najwyższej jakości komponentów. Przetestowane i poddane wnikliwej kontroli jakości.

Projekt Orange LAB

Projekt Orange LAB

Kawa na ławę, czyli czemu stolik kawowy to konieczność

Kawa na ławę, czyli czemu stolik kawowy to konieczność