Marka AQForm z nowymi produktami

Marka AQForm z nowymi produktami

Producenci oświetlenia prześcigają się w pomysłach na kształt lampy, czy oprawy. Często są to niezwykle wymyślne formy. Zdarza się jednak tak, że poza ciekawym wzornictwem nie możemy powiedzieć, że jesteśmy zadowoleni z jakości oświetlenia. Marka AQForm kolejny raz udowadnia, że design idzie w parze z technologią i jakością produktu. Premiera oprawy GRAPH.

Dzięki swojej formie, GRAPH świetnie pasuje do nowoczesnych, wręcz minimalistycznych wnętrz. Narysowany ostrą kreską doda im  charakteru i pozwoli przełamać monotonię. Sposób w jaki emituje światło jest miły i przyjazny oku. Z kolei w bardziej tradycyjnych przestrzeniach, nowoczesna forma z łatwością wejdzie w dialog z elementami dekoracyjnymi. Prostota nie oznacza nudy i GRAPH jest tego doskonałym przykładem.

AQForm

Oprawy GRAPH wydobędą ozdobną fakturę ściany lub światłem narysują na niej wyrazisty wzór. W dzień sama ich forma będzie intrygującym dodatkiem.

Ostre zakończenie zdradzi swoją funkcję po zmroku: to wtedy widać, że światło kinkietu delikatnie obmywa ścianę w miejscu, w które jest skierowane, ale granica pomiędzy światłem a mrokiem pozostaje wyraźna.

GRAPH wykonany jest z aluminium malowanego na jeden z siedmiu kolorów do wyboru (matowe i wybrane również połysk). Posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 8W. Dostępne są trzy barwy światła: biała ciepła 2700K, 3000K oraz biała neutralna 4000K.

Oprawa emituje rozproszone, odbite od ściany światło. Doskonale sprawdzi się jako oświetlenie dekoracyjne lub uzupełniające światło ogólne. Ten ledowy kinkiet firmy AQFORM to połączenie nowoczesnego wyglądu z wydajnym światłem LED, które doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu. Dodatkowym atutem jest możliwość ściemniania (Phase-Control).

AQForm

Pod pojęciem „dobrze zaprojektowane oświetlenie” kryje się nie tylko design oprawy, ale też technologia jako wykorzystuje się przy oświetleniu. Dobrze dobrane może korzystnie wpłynąć na naszą pracę, ale też odpoczynek. A kiedy jeszcze jest ozdobą naszego salonu, czy nawet gabinetu tym bardziej jesteśmy zadowoleni z wyboru.


  1. Estetyczne i funkcjonalne oświetlenie – jakie lampy wybrać?
  2. Nietypowe żarówki – nowy wymiar oświetlenia
  3. Made by Pets: design na czterech łapach

 

Oświetlenie zewnętrzne

Oświetlenie zewnętrzne – gdzie w ogrodzie rozmieścić lampy?

Projekt instalacji elektrycznej

Projekt instalacji elektrycznej – od czego zacząć?