Made by Pets: design na czterech łapach

Made by Pets: design na czterech łapach

W świetnie zaprojektowanych domach nie może zabraknąć równie stylowych legowisk dla zwierzaków. Z pomocą estetom przychodzi marka Made by Pets, która tworzy nowoczesne meble dla domowych czworonogów.

Każdy zwierzak powinien mieć w domu swoje miejsce, a jeśli wygląd legowiska pasuje do wnętrza – tym lepiej. Produkty Made by Pets przypadną do gustu fanom minimalizmu i modernizmu. Mini-kanapy i pudełkowe budy oferowane w pięciu wersjach są wyściełane miękkim podkładem wykończonym bawełną lub eko-skórą, w zależności od upodobań pupila.

 

4b

3aWszystkie legowiska są robione w Polsce, z litego drewna, przez pracownię rzemieślniczą z wieloletnią tradycją. Jeśli w stałej ofercie marki nie znajdziemy legowiska, które nam odpowiada, możemy zamówić model o wybranym kolorze i wykończeniu. Dodatkowo, na bocznej ściance można wygrawerować imię zwierzaka.

6b 2bProdukty Made by Pets są dostępne w kilku rozmiarach, choć trzeba zakładać, że buda czy mini-kanapa to propozycja raczej dla mniejszego czworonoga. Kociarze przed zakupem powinni się dobrze zastanowić. Jak wiadomo, te zwierzaki lubią chodzić własnymi drogami, a od stylowych legowisk wolą kartony i torby.


  1. Bongo Design: wnętrzarskie zezwierzęcenie
  2. Magdalena Łapińska i jej liski
  3. Oskar Zięta: Projekt Pakiet
Bongo Design: wnętrzarskie zezwierzęcenie

Bongo Design: wnętrzarskie zezwierzęcenie

jak znalezc mieszkanie

Jak znaleźć idealne mieszkanie?