Letnia aukcja sztuki Summer & Art galerii White Space Auction

Letnia aukcja sztuki Summer & Art galerii White Space Auction

Od 27 czerwca do 9 lipca na stronie galerii White Space Auction można wziąć udział w aukcji online również podczas wakacyjnego wypoczynku. Kupując oryginalne obrazy olejne młodych artystów z pewnością będzie można dodać letniego klimatu swoim wnętrzom. Wystarczy wejść na stronę www.whitespace.auction, aby przekonać się, że udział w licytacji online jest prosty i daje możliwość upolowania prawdziwego dzieła sztuki w niecodziennych cenach.

Obrazy o różnym stylu

Galeria White Space Auction przygotowała selekcję 20 oryginalnych dzieł, które dostępne są na stronie www.whitespace.auction. Ich autorzy to artyści sztuki najnowszej, którzy w ostatnim czasie cieszą się szczególnym zainteresowaniem kolekcjonerów. Zdecydowanie nie można przejść obojętnie obok charakterystycznej abstrakcji Wojciecha Ćwiertniewicza, czy też żywiołowego malarstwa Gossi Zielaskowskiej. Prace na aukcji malarstwa SUMMER & ART zdecydowanie dodadzą ciepła każdemu wnętrzu. Większość twórców biorących udział w aukcji zdecydowanie postawiła na urozmaiconą, żywiołową kolorystykę. Godny uwagi jest obraz Violi Tycz pt. „Przyszłość”, pełny życia akt „Sh Utero” autorstwa Piotra Kachnego, czy też „Wyścig” Weroniki Michalskiej.

 

Letnia aukcja sztuki Summer & Art galerii White Space Auction

Letnia aukcja sztuki Summer & Art galerii White Space Auction

Letnia aukcja sztuki Summer & Art galerii White Space Auction

Letnia aukcja sztuki Summer & Art galerii White Space Auction

Na aukcji można m.in. nabyć obraz Bartka Jarmolińskiego pt. „Introdukcja – hommage to Jacek Malczewski”, który był prezentowany na wystawie indywidualnej artysty w Muzeum Miasta Łodzi w 2016 roku. Artysta podejmuje dialog z młodopolskim symbolizmem, podszytym wieloletnią fascynacją twórczością Jacka Malczewskiego. Artysta polemizuje i nawiązuje dialog z duchowym dziedzictwem mistrza polskiego modernizmu.

Wnętrze domu lub przestrzeń biurowa może stać się wyjątkowa także dzięki unikatowej rzeźbie Janusza Jędrzejowskiego „Jabłoń”, którą można podczas aukcji wylicytować już od 1500 złotych. Praca zachwyca swoją subtelną formą (wymiary 60 x 25 x 15 cm) oraz oryginalną techniką wykonania – odlew w brązie wykonany metodą na wosk tracony, podstawa granitowa. Pełną dokumentację fotograficzną pracy można zobaczyć na stronie www.whitespace.auction

Licytacja sprzyjająca wakacjom

Z uwagi na okres wakacyjny aukcja trwa aż 2 tygodnie od 27 czerwca do 9 lipca. Licytować można w dowolnym momencie online logując się na www.whitespace.auction. Po zalogowaniu się wystarczy podać maksymalną cenę jaką chce się wydać na obraz i gotowe. Taka forma licytacji cieszy się największym zainteresowaniem klientów ze względu na prostotę, wygodę, ale też i emocje, które towarzyszą każdemu podbiciu.

White Space Auction – galeria sztuki i dom aukcyjny. Reprezentuje malarstwo młodych artystów i sztukę najnowszą. Oferuje sprzedaż obrazów online oraz organizuje aukcje sztuki.
Centrum Kreatywności Targowa, ul. Targowa 56, Warszawa

 

swarzędz

Marka z tradycjami – Swarzędz Home 

drukarka dla architekta

Design na papierze: optymalna drukarka dla architekta