w ,

Jak zaprojektować łazienkę – bezpłatny webinar

jak zaprojektować lazienkę
jak zaprojektować lazienkę

Łazienka to wyjątkowe miejsce w naszych domach – jako niezwykle istotne  pomieszczenie musi spełniać wszelkie kryteria funkcjonalności, a jednocześnie być ładną i przyjemną przestrzenią do relaksu. Zaprojektowanie idealnej łazienki to prawdziwe wyzwanie! Na najbliższym webinarze OKK! design gość specjalny architektka wnętrz Monika Staniec przybliży, jak zaprojektować łazienkę spełniającą wszłaziystkie potrzeby domowników.

Bezpłatny webinar z cyklu OKK! design „Jak zaprojektować łazienkę” odbędzie się we wtorek, 19 kwietnia o godzinie 12.00 z udziałem, architektki oraz Ambasadorki Geberit Moniki Staniec. Partnerami spotkania są marki: Samsung oraz Geberit.

Jakie zagadnienia poruszą zaproszeni goście podczas webinarium:

  • Idealne rozwiązania do łazienki
  • Jak połączyć funkcjonalność z estetyką?
  • Łazienka urządzona według potrzeb domowników

Gościem specjalnym będzie Monika Staniec, architektka wnętrz z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu wnętrz domów i apartamentów, na różną skalę. Absolwentka studiów kierunkowych w zakresie architektury wnętrz, wzbogacająca swoją wiedzę o liczne kursy i szkolenia branżowe. Jak sama przyznaje, dzięki nim stale poszerza doświadczenie i wiedzę, jednak to nowe projekty rozwijają ją najbardziej.  Z powodzeniem prowadzi profil na Instagramie @interiors_by_m, obserwowany przez ponad 12 tysięcy użytkowników. Obecnie Ambasadorka marki Geberit, którą będzie reprezentować markę podczas webinaru.

W trakcie spotkania online architektka wnętrz opowie o wyzwaniach związanych z projektowaniem łazienki. Zdradzi, jak okiem profesjonalisty wygląda proces projektowania i o jakich elementach trzeba koniecznie pamiętać urządzając swoją łazienkę. Architektka wnętrz podczas swojej prezentacji podzieli się ekspercką wiedzą i odpowie na wszelkie pytania widzów.

 

Mecenasem webinaru jest Samsung. Podczas prezentacji przedstawione zostaną flagowe produkty marki z kategorii prania i suszenia. Ekspertka marki, Magdalena Weber opowie kilka słów o pralce QuickDrive™ ¬– produkcie, który zapewnia energooszczędne i skuteczne pranie, nawet w 39 minut! Dodatkowymi atutami pralki Samsung jest opcja dodawania ubrań podczas cyklu prania dzięki AdWash oraz cicha praca urządzenia. Kolejnym zaprezentowanym produktem będzie suszarka z technologią OptimalDry. Urządzenie to, dzięki technologii pompy ciepła, zapewnia niskie zużycie energii i gwarantuje wysuszenie ubrań już w 81 minut. Ciekawym i ułatwiającym życie rozwiązaniem jest specjalna funkcja bez zagnieceń, która ogranicza konieczność prasowania ubrań po zakończonym suszeniu. Dzięki inteligentnej personalizacji ustawień oba urządzenia dostosowują się do potrzeb użytkowników, a dla jeszcze większej wygody możemy obsługiwać je i monitorować ich pracę również za pośrednictwem aplikacji z poziomu naszego smartfona. 

Szczegóły dotyczące ww. funkcji i ich ograniczeń zostaną omówione przez ekspertką marki.

Aby wziąć udział w bezpłatnym webinarze, wystarczy się zarejestrować, klikając w link: https://tiny.pl/92w51

Wydarzenie online jest dostępne również na fanpage’u OKK! design.

Organizator: OKK! PR

Mecenas: Samsung

Partner: Geberit

AGENDA SPOTKANIA:

12.00 – powitanie gości i widzów

12.05 – prezentacja Samsung

12.30 – wystąpienie Moniki Staniec, gościa specjalnego webinaru

13.00 – pytania na forum od widzów

 

Nobonobo na targach meblowych Feria del Mueble 2022 w hiszpańskiej Saragossie

Nobonobo na targach meblowych Feria del Mueble 2022 w hiszpańskiej Saragossie

Polska Zagroda - transformacja historycznego gospodarstwa na rezydencję

Polska Zagroda – transformacja historycznego gospodarstwa na rezydencję