Hoom – piękne, naturalne drewno

Hoom - piękne, naturalne drewno

Drewniane meble Hoom wyróżniają się nie tylko naturalnym i niezwykle prostym designem. To co czyni ich meble wyjątkowymi, jest troska o środowisko naturalne. Marka Hoom zdecydowała się sadzić drzewa w całej Polsce, żeby wspierać rozwój polskich lasów. Jak sami mówią: Jeden sprzedany stół, to jedno posadzone drzewo!

Przyświecała im idea tworzenia dobrego designu i wprowadzenia rzemiosła do domów i mieszkań. To, że znają się na rzemieślnictwie, nie ulega żadnej wątpliwości, ich meble są w każdym calu dopracowane i widać na pierwszy rzut oka, że miał z nimi wiele wspólnego dobry stolarz. Hoom współpracuje z lokalnymi rzemieślnikami, dlatego ich meble są tworzone z wielką pasją i od samego początku ręcznie, dzięki temu są niezwykle proste i naturalnie wykończone. Mimo, że prezentowane produkty maja określone wymiary, Hoom daje możliwość dostosowania mebli do własnych potrzeb. Można wybierać wśród wymiarów, gatunków drzew, kolorów i kształtów. Hoom dba o to, żeby klienci byli zadowoleni z mebli, które u nich zakupią. Jest także możliwość zamówienia indywidualnego mebla od podstaw. Wszystkie meble Hoom są tworzone z litego drewna, które jest pozyskiwane w sposób bezpieczny dla środowiska i pochodzi wyłącznie z certyfikowanych lasów.

Stół King

 

1

Stół king został specjalnie wystylizowany w tak oryginalny sposób. Jest niezwykle trwały i przyciąga wzrok. Idealny na rodzinne obiady w przestronnej jadalni. Model przedstawiony na zdjęciu jest wykonany z drewna lipowego.

Stolik Practique

3

Dębowy stołek Practique, jak nazwa wskazuje, jest niezwykle praktyczny. Może pełnić funkcje taboretu oraz stolika dla dzieci. Idealny po to, żeby ściągnąć coś z wysokiej półki, lub żeby przysiąść na chwilę w ciągłym biegu. Wykonany z drewna dębowego.

 

Garderoba Provence

 

5

Biała część garderoby, rozjaśni nawet najbardziej ponure wnętrze a dolna część, w kolorze naturalnego drewna, nada mu charakteru. Przedstawiony na zdjęciu model jest z drewna sosnowego.

 

Stół industrial

6

To połączenie drewna jesionowego i niezwykle oryginalnych stalowych nóżek. Będzie kropką nad I w każdej jadalni. Idealny dla domu, w którym spotkania w gronie przyjaciół i rodziny, są bardzo ważne.

 

Krzesło Triky

 

2

Niezwykle oryginalne krzesło do jadalni sprawi, że życie całego domu przeniesie się właśnie do jadalni, ponieważ nikt nie będzie chciał wstawać z tych niezwykle wygodnych krzeseł. Wykonane z drewna dębowego.

 

Regał Cross

4

Wykonany z czterech gatunków drewna – jesionu, buku, modrzewia i dębu. Stal została pokryta czarnym matem. Regał idealny do przechowywania wszystkich ładnych przedmiotów jakie mamy w domu. Szkoda, żeby marnował się w spiżarni czy piwnicy.

Źródło: http://hoom.co/

NEST czyli kolorowy pokrowiec na wózek sklepowy

NEST czyli kolorowy pokrowiec na wózek sklepowy

Stelaż do materaca – na co zwrócić uwagę przy jego doborze?

Stelaż do materaca – na co zwrócić uwagę przy jego doborze?