Designers, let’s talk business – Element Talks w Warszawie

element talks

Jeśli chcecie wiedzieć, jak rozwijać swoją karierę, biznes czy po prostu szukacie inspiracji do dalszych zawodowych działań – nie może zabraknąć Was w kwietniu podczas Element Talks. To największa konferencja dla projektantów w Polsce poświęcona biznesowym aspektom tego zawodu, która tym razem spodziewa się ponad 2000 uczestników z całej Europy.

Porozmawiajmy o biznesach!

Ale nie tylko o pieniądzach. Element Talks oswaja potwory takie jak finanse, negocjacje czy prawo autorskie zapraszając światowe autorytety w dziedzinie dizajnu. Goście dzielą się swoimi sukcesami i porażkami pokazując od kuchni zawód projektanta. Jak projektują, jak współpracują z klientami i jak pozostają projektantami nie tracąc duszy.

Designers, let’s talk business - Element Talks w Warszawie

Dla kogo jest Element Talks?

Praktyczna tematyka wykładów i warsztatów, świetna atmosfera oraz możliwość spotkania tysięcy wspaniałych ludzi w jednym miejscu przyciąga na wydarzenie nie tylko osoby, które pracują w branży kreatywnej, ale również tych, którzy chcą dowiedzieć się czegoś od liderów opinii, chcą nawiązać nowe kontakty zawodowe, poznać i zrozumieć trendy w dizajnie.

Trzymaj rękę na pulsie!

Podczas sesji networkingowych w formie Stołów Dyskusyjnych, Speed Datingu czy wieczornej imprezy, spotkacie innych uczestników konferencji i prelegentów. Takie wydarzenia, to idealna szansa na nawiązanie nowych relacji zawodowych, towarzyskich i wymianę doświadczeń.

Warsztaty

Świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów będzie też szeroki wybór warsztatów (przed konferencją i w jej trakcie), podczas których dodatkowo można wzbogacić swoje umiejętności pod czujnym okiem prowadzących.

Prelegenci

Podczas tej edycji zobaczymy gości z całego świata. Wystąpi m.in. Mike Monteiro – świetny projektant, rozchwytywany mówca i edukator z San Francisco, Adrian Shaughnessy – autor bestsellerowej książki „Jak zostać designerem i nie stracić duszy”, Michał Sadowski z Brand24, czy Marek Made, który współtworzył wizualnie grę Wiedźmin.

Każdy uczestnik może osobiście porozmawiać z prelegentami podczas kameralnych konsultacji bezpośrednio po wykładzie. Zobaczcie wystąpienia z poprzednich edycji na YouTube.

Z czego składa się Element Talks?

  • 2 dni wykładów
  • 2 sceny
  • ponad 2000 uczestników
  • 2 dni przed konferencją wypełnione po brzegi warsztatami
  • strefa networkingowa
  • ok. 40 prelegentów z całego świata
  • stoiska Element Market

Ścieżki tematyczne:

  • Komunikacja wizualna
  • Web, UX, UI, technologie
  • Start-up i przedsiębiorczość

Zadanie zostało zrealizowane dzięki wsparciu finansowemu Miasta Stołecznego Warszawy

Element Talks. Designers, let’s talk business!
22-23 kwietnia 2017, Warszawa,
Soho Factory – ul. Mińska 25
www.elementtalks.com

Bilety dostępne na stronie: www.elementtalks.com/bilety

orange lab

Dominika Wysogląd: Orange Lab

dokument o beksinskich

Trwa zbiórka funduszy na dokument o rodzinie Beksińskich