Sypialnia 2024. 5 najważniejszych trendów w sypialni 2024

Sypialnia 2024

W 2024 roku branża wnętrzarska przeżywa transformację, kładąc nacisk na komfort, funkcjonalność i ekologiczne materiały w aranżacji sypialni. Eksperci, w tym Agnieszka Bujak z Duxiana, zwracają uwagę na kilka kluczowych trendów.

1. Sztuka w sypialni

Jednym z nich jest wykorzystanie sztuki w sypialniach, gdzie indywidualne preferencje znajdują wyraz w postaci obrazów, fotografii czy unikatowych tapet. Dodatkowo, powrót do designu XX wieku wprowadza elementy vintage, tworząc przytulne wnętrza z duszą.

Sypialnia 2024. 5 najważniejszych trendów w sypialni 2024

2. Naturalne kolory

Kolejnym trendem jest wybór kolorów inspirowanych naturą, które wprowadzają spokój i harmonię, odpowiadając na potrzebę regeneracji. Również koncepcja hygge ewoluuje, skupiając się na jakości snu poprzez wygodne łóżka i akcesoria, które wspierają zdrowy odpoczynek.

Sypialnia 2024 naturalne kolory w sypialni

Odkrywanie stonowanych barw we własnej sypialni to nie tylko modny trend, ale także sposób na stworzenie osobistej przestrzeni do regeneracji, której tak bardzo potrzebujemy w naszym przebodźcowanym życiu – mówi Agnieszka Bujak.

3. Nowe Hygge

Sypialnie stają się miejscem, gdzie relaks i zdrowy odpoczynek są priorytetem. Wygodne łóżka i materace, zapewniające odpowiednią oddychalność i wentylację (zapobiegającą przegrzaniu i poceniu w czasie snu oraz minimalizującą rozwój grzybów, bakterii oraz roztoczy), miękkie, przytulne kołdry i poduszki Duxiana, pledy, a także delikatne oświetlenie tworzyć będą atmosferę sprzyjającą odpoczynkowi.

Sypialnia 2024 hygge w sypialni

Otwarcie okien, wpuszczenie świeżego powietrza i naturalnego światła, to praktyki hygge, które połączą nas w tym roku, jednocześnie dbając o nasze zdrowie.

4. Komfort i technologia

Znacząca jest także rola technologii, która staje się integralną częścią sypialni, oferując rozwiązania jak inteligentne łóżka czy zaciemniające rolety, podnoszące komfort użytkowania.

Sypialnia 2024

5. Mieszamy style

Wnętrza w 2024 roku charakteryzować będzie mieszanie stylów, zachęcając do kreatywności i tworzenia osobistych, unikalnych przestrzeni.

Sypialnia 2024. 5 najważniejszych trendów w sypialni 2024

Duxiana podkreśla swoje zaangażowanie w ekologię, stosując ekologiczne materiały i minimalizując wpływ na środowisko. Agnieszka Bujak wskazuje, że sypialnia staje się miejscem harmonii, łącząc nowoczesność, ekologię i komfort.

Kup sobie psa, albo inną poduszkę od deko boko

Kup sobie psa, albo inną poduszkę od deko boko

Retro na Wysoki Połysk

Retro na Wysoki Połysk