Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Opublikowano w:

Polski design w GOOD INSIDE

GOOD INSIDE rozwija skrzydła a tym samym swoją ofertę mebli, oświetlenia i dodatków. Na 4 Design Days i arena Design pokazali kilka wybranych projektów. Mogliśmy zobaczyć stół Tabandy, czy komodę Phormy.com.

Właściciele stawiają również na te jeszcze mało rozpoznawane manufaktury, jak HADAKI. Uzupełnieniem oferty marki są ich własne projekty czyli meble po renowacji.

GOOD INSIDE ma w swoim asortymencie posiada m.in. meble, oświetlenie, dywany, ceramikę, dodatki oraz własne projekty i meble po renowacji. Wszystko zostało starannie wyselekcjonowane a głównym kryterium jest jakość i niepowtarzalność oraz 100% made in Poland.

Stół Maciek – Tabanda

Prosty, ale stylowy stół jadalniany Maciek to projekt ekonomiczny. Swoim stylem nawiązuje do lat 60. Warto wspomnieć, że wycięty jest z pojedynczego arkusza sklejki co sprawia, że przy jego powstawaniu praktycznie nie wytwarzają się odpady. Maciek od Tabandy ma wysokość 75cm i 120cm średnicy.

Plakat ALGES CHARM – Sun Patterns


Sun Patterns zrodziło się z miłości do pięknych rzeczy. Wzory na plakatach pochodzą z autentycznych miejsc na mapie świata. Produkty wyróżniają się dzięki dbałości o zachowanie szczegółów oryginalnego rękodzieła. Idealnie wpasują się we współczesne wnętrza zarówno w salonie, sypialni jak i kuchni.

Stolik kawowy – Mo Woodwork


Stolik kawowy od Mo Woodwork został stworzony z myślą o meblu uniwersalnym. Jego cechą charakterystyczną są trzy nogi. Charakterystycznie frezowana krawędź blatu i delikatne nogi tworzą zgrabną kombinację. Wykonany w całości litego drewna przy wykorzystaniu tradycyjnych technik stolarskich.

Czytaj też:   Neon #WielkaWarszawa rozświetlił Marszałkowską

Fotel Jacek po renowacji – GOOD INSIDE


Jacek to tapicerowany fotel, wyprodukowany w Zakładach Mebli Giętych w Radomsku. Model ten produkowany był w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Fotel został poddany gruntownej renowacji stolarskiej jak i tapicerskiej. Został obity wysokogatunkową niebieską tkaniną. Wszystko wykonane zostało z dbałością o każdy najmniejszy szczegół.

Lampa NOE – Kaspa


Lampa Noe marki Kaspa to lampa sufitowa wykonana z giętych płatów obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Zrobiona z lśniących tub ułożonych jedna obok drugiej na obręczy. Dzięki takiemu zabiegowi całość tworzy kunsztowną koronę. Dostępna jest w kolorze złota i miedzi.

Stojak Bati – BUJNIE


Stojak Bati marki BUJNIE to produkt, który został wykonany ręcznie z twardej stali ciągnionej grubości 6mm. Ponadto jakość powłoki sprawia, że jest odporny na czynniki zewnętrzne oraz zadrapania. Swoją formą nawiązuje do delikatnego i lekkiego motywu motylich skrzydeł. A umieszczone w nim rośliny są idealnie eksponowane dzięki zwężającym się ku górze nogom. Minimalny design stojaka wkomponuję się w każde wnętrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.