Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract, czyli premiera fotela FULU

Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract
Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract

Za nami kolejna edycja warszawskich targów będących świetną okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami. Firma Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract zaprezentowała nowość marki – zaprojektowany przez Davida Girelli fotel FULU.

Targi Warsaw Home & Contract po raz kolejny dały odwiedzającym możliwość przyjrzenia się nowościom z zakresu architektury i budownictwa. Podczas eventu topowe polskie i zagraniczne marki opowiedziały o dostępnych produktach i pokazały nowinki z wnętrzarskiego świata.

Odwiedzający mieli okazję wziąć udział w interesujących prelekcjach i forach, podczas których swoją wiedzą i doświadczeniem podzielili się specjaliści z branży. Ważnym punktem programu była wizyta Karima Rashida, międzynarodowej gwiazdy designu.  Jak podkreślają organizatorzy, wydarzenie otworzyło przed inwestorami drzwi do poznania potencjalnych partnerów, a nawet negocjowania warunków współpracy.

Premiera na Warsaw Home

Jednym z wystawców na Warsaw Home Furniture była również marka Nobonobo. Firma od lat zajmuje się produkcją głównie wysokiej klasy mebli tapicerowanych. Wszystkie elementy wyposażenia wnętrz w ofercie tworzone są przez najlepszych polskich rzemieślników. Podczas targów Nobonobo zaprezentowało swoje meble, które na co dzień znajdują się w wybranych salonach w Polsce oraz za granicą. Architekci i projektanci mogli również skorzystać ze specjalnie przygotowanych katalogów i wzorników tkanin.

Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract

Bardzo cieszą nas liczne odwiedziny stoiska Nobonobo na targach w Warszawie i tak duże zainteresowanie marką. Przez cztery dni mieliśmy bliski kontakt nie tylko z architektami i projektantami wnętrz, ale również z klientami indywidualnymi, którzy poszukują jakościowych mebli. Obserwujemy też stale rosnącą potrzebę eksplorowania ofert polskich marek stawiających na rzemiosło i lokalną manufakturę. Targi to z pewnością świetna okazja żeby „wyjść do klienta” i w realnych rozmowach zweryfikować jego oczekiwania względem produktu. Dostrzegamy duże zapotrzebowanie na możliwość personalizacji i staramy się na nie odpowiadać. Cieszy nas też popularność i zainteresowanie zagranicznymi projektantami, ponieważ międzynarodowa współpraca to wartość, którą marka niesie ze sobą praktycznie od początku istnienia. – podsumowują Monika Struska i Tomasz Matejczyk, współwłaściciele marki Nobonobo.

Nobonobo na targach Warsaw Home & Contract

Podczas wydarzenia odbyła się premiera fotela FULU, zaprojektowanego przez Davida Girelli. Inspiracją stojącą za projektem były kamienie wyrzucane na brzeg przez morze czy ocean. Ich nieregularne, opływowe kształty niosą komfort i spokój dla oka. FULU to oda do natury i wieloletniego procesu wygładzania skał przez wodę.

Nobonobo na targach Warsaw Home & ContractNobonobo na targach Warsaw Home & Contract

O projektancie

David Girelli pochodzi ze Szwajcarii, ale na co dzień pracuje w Wielkiej Brytanii. W 2019 roku założył multidyscyplinarne biuro projektowe Girelli Studio, które koncentruje się na wzornictwie przemysłowym, projektowaniu produktów i doradztwie projektowym. Girelli szybko zyskał miano wschodzącej gwiazdy, która błyskawicznie zyskuje sławę w całej Europie. Jego projekty nawiązują do skandynawskiego designu, ale wyróżniają się dzięki eleganckim, współczesnym elementom. Minimalistyczny styl Girelli charakteryzuje m.in. wykorzystanie jasnych, teksturowanych tkanin i skór, a także zazębiające się, geometryczne kształty produktów.

samodzielny remont pokoju

Metamorfoza wnętrza na własną rękę, czyli jak przeprowadzić samodzielny remont pokoju?

dywan Samarth

Tam, gdzie kultura polska spotyka się z indyjską, czyli niesamowity dywan Samarth