w ,

Fotel idealny, czyli wielozadaniowy – nowy, niezwykły projekt dla marki Nobonobo

fotel wielozadaniowy
fotel wielozadaniowy

Jaki mebel kojarzy się z odpoczynkiem? Z pewnością będzie to fotel, w którym można wygodnie się rozsiąść, zrelaksować, poczytać książkę czy wypić drinka. Jak widać, jeden mebel może pełnić wiele funkcji. Właśnie dlatego idealne rozwiązanie to fotel wielozadaniowy.

Wygodny fotel to niezastąpiony element każdego wnętrza. Spędzamy w nim najprzyjemniejsze momenty dnia, to właśnie dzięki  niemu możemy zrelaksować się i odpocząć po pracy. Komfort to szczególna wartość dla marki Nobonobo, który we współpracy z ukraińskim projektantem Stasem Litvinovem zaprezentował w ofercie wyjątkowy fotel UNI.

fotel wielozadaniowy

Fotel wielozadaniowy UNI – definicja komfortu

Fotel UNI to wielozadaniowy projekt autorstwa ukraińskiego designera, Stasa Litvinova. Dzięki swojemu uniwersalnemu wyglądowi świetnie sprawdzi się zarówno w domowych aranżacjach, jak i w przestrzeniach komercyjnych – kawiarniach czy biurach.

fotel wielozadaniowy

Opcja wyboru tkaniny obicia pozostawia również wiele możliwości personalizacji i dostosowania mebla do własnego wnętrza. Wypełnienie z polistyrenu i poliestrowych włókien silikonowych zapewnia przestrzenność wyrobu, puszystość i sprężystość.

UNI to doskonałe połączenie zalet pufy i fotela – obłe kształty i miękka forma zachęcają do relaksu. Z kolei konstrukcja z metalowej ramy tworzy sylwetkę mebla i służy jako podparcie podczas siadania.

fotel wielozadaniowy

O projektancie

Stas Litvinov Studio to pochodzące z Charkowa biuro projektowe oferujące prosty i uczciwy design. W swoich projektach kieruje się maksymą, że produkt powinien być tym, do czego został stworzony. Fotel czy duża sofa powinny służyć odpoczynkowi. Stas Litvinov uważa, że w obecnym świecie konsumpcjonizmu należy tworzyć produkty, które zasługują na prawo do istnienia, a jeżeli nie wpisują się w tymczasowe trendy, to mają potencjał, aby stać się ponadczasowymi klasykami.

sypialnia dla alergika

Sypialnia dla alergika – jak ją urządzić?

remont mieszkania w 2022 roku

Ile w 2022 roku zapłacimy za remont mieszkania?