w

NEST czyli kolorowy pokrowiec na wózek sklepowy

Czy zdarza ci się jechać ze swoim maluszkiem na zakupy lub wychodzić do restauracji? Jeśli często korzystasz z wózków zakupowych, których przed Tobą używały setki osób i ich czystość jest mocno wątpliwa, to pewnie dobrze znasz sytuację, w której twoje dziecko najpierw dotyka rączkami brudnych elementów wózka sklepowego a potem trzyma w nich gryzak, który po czasie ląduje w buzi. Ale jest na to sposób! Marka ebebe stworzyła NEST – pokrowiec na wózek sklepowy, który pasuje także na krzesełka w restauracjach. Wszystko po to, żeby zapewnić dzieciom maksimum higieny i ochrony. 

nest (6)

NEST został stworzony z myślą o dzieciach, które są narażone na zarazki, siedząc w wózku sklepowym, podczas kiedy rodzice robią zakupy, lub siedząc w restauracyjnym krzesełku, jedząc obiad. Wybór wzoru należy do ciebie, dostępne są zyg-zaki lub kotwice w kolorze biało – granatowym. Całość jest wykonana z bawełny a spód jest z czerwonej, miękkiej otuliny.

nest (1)

 

Dziecko się nie nudzi robiąc zakupy, ponieważ NEST ma specjalne metki, do których można przypiąć zabawki, nie dość że nie trzeba bez końca podnosić zabawek z ziemi, to jeszcze nie ma problemów z ciągłym wołaniem “mama, tata – pić”, bo do metek można przypiąć bidon.

nest (5)

 

Pokrowiec został zaprojektowany w taki sposób, żeby pasował na niemal wszystkie rozmiary wózków sklepowych, oraz żeby można było bez problemów założyć go na krzesełko. Dzięki gumkom, trzyma się na wózku i nie przesuwa się w nieoczekiwany sposób. Jest bardzo łatwy w założeniu oraz w utrzymaniu w czystości, ponieważ można go prać w pralce, w 60 stopniach.

nest (3)

 

NEST jest także wyposażony w specjalne zapięcie, które chroni maluszka przed wypadnięciem z wózka lub krzesełka. Dodatkowym atutem pokrowca jest to, że został wyprodukowany w Polsce, z materiałów dobrego gatunku i z pewnością będzie służył zarówno dziecku jak i rodzicom, przez długi czas.NEST nie jest produktem sezonowym, może być używany każdą porą roku. Zawsze będzie spełniał funkcję higieniczną i chronił dziecko przed zarazkami. Zimą, będzie dziecku cieplej, jeśli będzie siedziało w foteliku, który ma miękką wyściółkę. Latem, dziecko nie będzie narażone na chłodny i nieprzyjemny dotyk metalowego wózka, po nałożeniu NEST.

nest (2)

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka, i wybierz NEST a zobaczysz, że zakupy z maluchem, mogą być przyjemnością, zarówno dla ciebie jak i dla twojego dziecka. I nie musisz się już martwić o miliony bakterii czyhające na twoje dziecko w zakamarkach publicznych wózków zakupowych i krzesełek do jedzenia.

Źródło: http://ebebe.pl

Co myślisz?

Napisane przez Redakcja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

GIPHY App Key not set. Please check settings

Siedziba Agora S.A. – architektoniczny celebryta

Dom w Osowej pod Gdańskiem