NEST czyli kolorowy pokrowiec na wózek sklepowy

NEST czyli kolorowy pokrowiec na wózek sklepowy

Czy zdarza ci się jechać ze swoim maluszkiem na zakupy lub wychodzić do restauracji? Jeśli często korzystasz z wózków zakupowych, których przed Tobą używały setki osób i ich czystość jest mocno wątpliwa, to pewnie dobrze znasz sytuację, w której twoje dziecko najpierw dotyka rączkami brudnych elementów wózka sklepowego a potem trzyma w nich gryzak, który po czasie ląduje w buzi. Ale jest na to sposób! Marka ebebe stworzyła NEST – pokrowiec na wózek sklepowy, który pasuje także na krzesełka w restauracjach. Wszystko po to, żeby zapewnić dzieciom maksimum higieny i ochrony. 

nest (6)

NEST został stworzony z myślą o dzieciach, które są narażone na zarazki, siedząc w wózku sklepowym, podczas kiedy rodzice robią zakupy, lub siedząc w restauracyjnym krzesełku, jedząc obiad. Wybór wzoru należy do ciebie, dostępne są zyg-zaki lub kotwice w kolorze biało – granatowym. Całość jest wykonana z bawełny a spód jest z czerwonej, miękkiej otuliny.

nest (1)

 

Dziecko się nie nudzi robiąc zakupy, ponieważ NEST ma specjalne metki, do których można przypiąć zabawki, nie dość że nie trzeba bez końca podnosić zabawek z ziemi, to jeszcze nie ma problemów z ciągłym wołaniem „mama, tata – pić”, bo do metek można przypiąć bidon.

nest (5)

 

Pokrowiec został zaprojektowany w taki sposób, żeby pasował na niemal wszystkie rozmiary wózków sklepowych, oraz żeby można było bez problemów założyć go na krzesełko. Dzięki gumkom, trzyma się na wózku i nie przesuwa się w nieoczekiwany sposób. Jest bardzo łatwy w założeniu oraz w utrzymaniu w czystości, ponieważ można go prać w pralce, w 60 stopniach.

nest (3)

 

NEST jest także wyposażony w specjalne zapięcie, które chroni maluszka przed wypadnięciem z wózka lub krzesełka. Dodatkowym atutem pokrowca jest to, że został wyprodukowany w Polsce, z materiałów dobrego gatunku i z pewnością będzie służył zarówno dziecku jak i rodzicom, przez długi czas.NEST nie jest produktem sezonowym, może być używany każdą porą roku. Zawsze będzie spełniał funkcję higieniczną i chronił dziecko przed zarazkami. Zimą, będzie dziecku cieplej, jeśli będzie siedziało w foteliku, który ma miękką wyściółkę. Latem, dziecko nie będzie narażone na chłodny i nieprzyjemny dotyk metalowego wózka, po nałożeniu NEST.

nest (2)

Zadbaj o zdrowie swojego dziecka, i wybierz NEST a zobaczysz, że zakupy z maluchem, mogą być przyjemnością, zarówno dla ciebie jak i dla twojego dziecka. I nie musisz się już martwić o miliony bakterii czyhające na twoje dziecko w zakamarkach publicznych wózków zakupowych i krzesełek do jedzenia.

Źródło: http://ebebe.pl

oświetlenie ogrodowe LED

Poznaj 3 powody, dla których warto zainwestować w oświetlenie ogrodowe LED!

Hoom - piękne, naturalne drewno

Hoom – piękne, naturalne drewno