Komitywa: Minimalizm, Kolektyw, Rzemiosło, Natura

Komitywa: Minimalizm, Kolektyw, Rzemiosło, Natura

Komitywa tworzy proste, stylowe i geometryczne meble o ponadczasowej stylistyce z dopracowanymi detalami i możliwością personalizacji.

 

Komitywa: Minimalizm, Kolektyw, Rzemiosło, NaturaMeble Komitywy wyrabiane są indywidualnie na zamówienie. Wytwarzane są ręcznie we współpracy z doświadczonymi rzemieślnikami. Produkcji towarzyszy wysoka jakość wykonania jak i dobieranych materiałów. Stylistyka produktów jest ponadczasowa, cechuje ją prosta forma. Minimalizm i klasyka towarzyszą zarówno produktom jak i życiu Komitywy.

Ważnym punktem jest możliwość personalizacji produktów. Nabywca w procesie zamówienia może ingerować w drewno, detale, poniektóre wymiary mebli tak by stworzyć produkt, który będzie spełniał jego wszelkie oczekiwania. Daje to możliwość wejścia w projekt, bycia jego częścią. Istotne są tu proporcje i elementy personalizacji, stworzono to tak by meble zachowały swój styl i przeznaczenie. Oryginalnym rozwiązaniem jest możliwość wyboru sposobu łączenia drewna w narożnikach. Klient może wybierać spośród 6 wzorów.

Daję klientom możliwości, które sam chciałbym posiadać będąc po ich stronie. Cieszy mnie to, że mogą wejść w mój projekt, być jego częścią, korzystać z możliwości, które daje stworzona przeze mnie personalizacja. Tomek Michałowski.

 

www.komitywa.com.pl
www.facebook.com/komitywa.projekt
www.instagram.com/komitywa.projekt

jak-dobrac-oswietlenie

Jak dobrać odpowiednie oświetlenie?

Projekt Orange LAB

Projekt Orange LAB