Klinika medycyny estetycznej Murano – definicja idealnego ciała

Klinika medycyny estetycznej Murano - definicja idealnego ciała

Każda kobieta marzy o idealnym ciele, bez żadnych niedoskonałości i widocznych oznak upływu lat. Piękne ciało to często pojęcie kojarzone ze zdrowiem i młodością. W dzisiejszych czasach pragniemy mieć wygląd i figurę modelki. Jest to obraz po części wytworzony przez wpływ społeczeństwa. Chcemy wyglądać i czuć się dobrze.

W odpowiedzi na potrzeby kobiet powstała zupełnie nowa gałąź medycyny – medycyna estetyczna. Zajmuje się zdrowiem człowieka w takich aspektach jak wygląd zewnętrzny, wizerunek, zmiany w skórze, estetyka, starzenie się skóry, samopoczucie. Medycyna estetyczna dąży przede wszystkim do podniesienia samopoczucia i pewności siebie wśród pacjentów. 

Medycyna estetyczna – co kryje się pod tym pojęciem?

Medycyna estetyczna uzupełnia lukę między chirurgią plastyczną i kosmetologią. Drobne zabiegi, takie jak powiększanie ust, stały się możliwe bez przeprowadzania operacji. Za ojca tej dziedziny uznawany jest Jean Jacques Legranda, który w 1973 r. w Paryżu założył Francuskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej. Od tego czasu jest to temat, który poruszany jest nieustannie i rozwija się na całym świecie. Medycyna estetyczna zajmuje się przede wszystkim profilaktyką starzenia się skóry oraz wszelkimi działaniami, które spowalniają ten proces. Dzięki drobnym, nieinwazyjnym zabiegom, ma odnowić naszą skórę oraz wyeliminować pewne niedoskonałości –  blizny, zapadnięte policzki, rozstępy. 

Podstawowe narzędzia medycyny estetycznej to strzykawka oraz laser, a zabiegi może wykonywać tylko specjalista. Od chirurgii plastycznej różni ją małoinwazyjność wykonywanych zabiegów oraz znacznie większe poczucie bezpieczeństwa.  Od kosmetologii to, że jest ona jedynie powierzchowna  – medycyna estetyczna charakteryzuje się większym zbliżeniem. Przed rozważeniem ewentualnych kroków w stronę tej propozycji, należy zapoznać się z wszelkimi przeciwwskazaniami związanymi z wykonywaniem tego rodzaju zabiegów. Wcale nie odwołuje się to do wieku, tylko do wszelkich problemów zdrowotnych, np. asymetrycznych lub odwodnionych ust, rozszerzonych naczynek, wypadania włosów czy suchej, wrażliwej skóry. 

Klinika medycyny estetycznej Murano – sprawdzony wybór

Doświadczony personel potrzebny do wykonywania podstawowych zabiegów możesz znaleźć właśnie w klinice medycyny estetycznej Murano. Siedziba firmy mieści się w Warszawie, a personel może pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem w specjalistycznej diagnostyce i leczeniu dermatologicznym, zabiegach z dziedziny dermatologii estetycznej oraz laseroterapii. Firma wyposażona jest w wysokiej jakości, specjalistyczny sprzęt, który zapewnia profesjonalizm świadczonych usług oraz bezpieczeństwo. Na stronie głównej kliniki Murano znajdziesz specjalną zakładkę poświęconą medycynie estetycznej, gdzie możesz wybrać sobie dowolny zabieg, którego oczekujesz. Jest to np. redukcja zmarszczek i bruzd, powiększanie ust, usuwanie zmian skórnych lub likwidacja cieni pod oczami. Warto zwrócić się po fachową pomoc, jeżeli jesteś osobą, która szuka sposobu na zatroszczenie się o swoją skórę oraz pewność siebie. Wykwalifikowany personel chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. 

Dowiedz się więcej na stronie klinikamurano.com

MURANO Klinika Dermatologii, Medycyny Estetycznej, ul. Pokorna 2 lok. U8, 00-199 Warszawa, tel. 22 252 82 82.

 

krzesła

Krzesła inspirowane klasykami designu

Przepis na projekt opakowania według Agencji Brandingowej Tango

Przepis na projekt opakowania według Agencji Brandingowej Tango