Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Opublikowano w:

Home Concept – design w nowym miejscu

Dobra wiadomość dla miłośników designerskiego wyposażenia wnętrz! Na mapie Polski pojawiły się dwa nowe miejsca dla wszystkich, którzy remontują, planują lub już urządzają dom.

Pod adresem Aleje Jerozolimskie 185 w Warszawie i Aleja Roździeńskiego 191 w Katowicach 1 kwietnia otwarto nowe centra wyposażenia wnętrz Home Concept.

Home Concept to przestronne i przyjazne przestrzenie skupiające 50 showroomów oferujących produkty wyposażenia wnętrz do kuchni i łazienek, a także podłogi drewniane, grzejniki, oświetlenie, meble i dekoracje. Nowoczesne centrum inspiruje do poszukiwania indywidualnego stylu i własnego konceptu na wnętrze – od inspiracji do realizacji. To także miejsce spotkań tych, którzy kochają dobry design – warsztatów, eventów, wydarzeń branżowych.

Chcemy stworzyć przestrzeń, która umożliwi przyjemne spędzanie wolnego czasu w otoczeniu wyszukanego wzornictwa, a także budować społeczność ludzi zainteresowanych designem i architekturą.

To projekt, który podnosi poprzeczkę dla polskiego designu. Miejsce nowych inspiracji, debaty, poszukiwania własnych pomysłów.
Home Concept podsuwa niebanalne, ale profesjonalne rozwiązania podczas budowy i wystroju wnętrza. Zarówno klienci indywidualni, jak i architekci mogą liczyć tu na kompleksową obsługę. Wybrane showroomy świadczą usługę projektowania wnętrz, transportu oraz montażu zakupionych produktów.
Zapraszamy serdecznie: Home Concept Warszawa, Aleje Jerozolimskie 185 i Home Concept Katowice, Aleja Roździeńskiego 191.
www.homeconcept.com.pl

Czytaj też:   Dwupoziomowe mieszkanie w Poznaniu - realizacja (Archistory)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.