Home Concept – design w nowym miejscu

home concept

Pod adresem Aleje Jerozolimskie 185 w Warszawie i Aleja Roździeńskiego 191 w Katowicach 1 kwietnia otwarto nowe centra wyposażenia wnętrz Home Concept.

Home Concept to przestronne i przyjazne przestrzenie skupiające 50 showroomów oferujących produkty wyposażenia wnętrz do kuchni i łazienek, a także podłogi drewniane, grzejniki, oświetlenie, meble i dekoracje. Nowoczesne centrum inspiruje do poszukiwania indywidualnego stylu i własnego konceptu na wnętrze – od inspiracji do realizacji. To także miejsce spotkań tych, którzy kochają dobry design – warsztatów, eventów, wydarzeń branżowych.

Chcemy stworzyć przestrzeń, która umożliwi przyjemne spędzanie wolnego czasu w otoczeniu wyszukanego wzornictwa, a także budować społeczność ludzi zainteresowanych designem i architekturą.

To projekt, który podnosi poprzeczkę dla polskiego designu. Miejsce nowych inspiracji, debaty, poszukiwania własnych pomysłów.
Home Concept podsuwa niebanalne, ale profesjonalne rozwiązania podczas budowy i wystroju wnętrza. Zarówno klienci indywidualni, jak i architekci mogą liczyć tu na kompleksową obsługę. Wybrane showroomy świadczą usługę projektowania wnętrz, transportu oraz montażu zakupionych produktów.
Zapraszamy serdecznie: Home Concept Warszawa, Aleje Jerozolimskie 185 i Home Concept Katowice, Aleja Roździeńskiego 191.
www.homeconcept.com.pl

narodowe forum muzyki

Narodowe Forum Muzyki

Biurowiec Kanlux w Radzionkowie

Biurowiec Kanlux w Radzionkowie