Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Opublikowano w:

Eko-sny z Plantule Pillows

Plantule to nowatorskie poduszki wypełnione łuskami zbóż: gryki, orkiszu lub płaskurki oraz lawendą. Ich niezwykłe prozdrowotne właściwości związane są z tradycyjnymi metodami pozyskiwania łusek oraz pochodzeniem z upraw ekologicznych.

Plantule szyjemy sami, z pasją i radością, inspirując się naturalnym pięknem i minimalistycznymi formami. Używamy wysokiej jakości materiałów dostarczanych przez małych, lokalnych producentów, których dobrze znamy. Poduszki powstają z naturalnego lnu oraz naturalnej i organicznej bawełny. Każda poduszka jest wypełniona ekologiczną łuską zbóż oraz odrobiną eko lawendy – tłumaczy właścicielka marki na jej stronie.

Dzięki naturalnym składnikom Plantule pozytywnie wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie. Zapewniają głęboki relaks i spokojny sen, pomagają pozbyć się dolegliwości takich jak migreny, bezsenność, bóle pleców, karku czy głowy, pozytywnie wpływają na pracę układu nerwowego. Plantule są szyte ręcznie oraz oparte na najlepszych gatunkach lnu, satyny bawełnianej oraz organicznej bawełny. Nasze dodatki są ręcznie farbowane, co nadaje każdej z poduszek indywidualnego, niepowtarzalnego charakteru.

plantule4

plantule5

plantule1

plantule6

plantule2

http://www.plantulepillows.com
https://www.facebook.com/plantule/

Czytaj też:   Studio Design – nieznane i utytułowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.