Drzwi tarasowe – Twoje okno na świat

drzwi tarasowe przesuwne
drzwi tarasowe przesuwne

Pieczołowicie aranżowany taras staje się łącznikiem między wnętrzem domu i jego ogrodową częścią. To dzięki niemu otwiera się okno na świat, przyroda staje się bliższa, a zaokienny krajobraz jeszcze piękniejszy. Aby faktycznie uzyskać taki efekt, potrzebne są drzwi tarasowe. Spośród dostępnych rozwiązań, niemałym uznaniem cieszy się system drzwi przesuwnych. Dlaczego warto na niego postawić?

Drzwi tarasowe przesuwne to propozycja sporych przeszkleń. Zaletą takiego rozwiązania jest dostęp sporej ilości naturalnego światła słonecznego. Tym samym można liczyć na ciepła wnętrza, ale i mniejszą potrzebę korzystania z oświetlenia sztucznego. Co więcej, dużych przeszkleń wcale nie trzeba się bać. Drzwi tarasowe zajmujące niemalże całą ścianę, ale odpowiednio dobrane i właściwie zamontowane, nie powodują wzrastania ryzyka ucieczki ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Użytkownicy mogą ponadto zadecydować o tak dobranych poszczególnych parametrach, by wnętrza nie nagrzewały się nadmiernie i zbyt szybko.

Przeszklenia wpływają na wrażenie przestronności i zacierają granicę między wnętrzem i częścią zewnętrzną. Wpisują się ponadto zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje domów. Drzwi tarasowe przesuwne, mimo swoich rozmiarów i ciężaru, są wygodne w sterowaniu. Ich zamykanie i otwieranie jest za to ciche, a funkcjonalność podnosi wybór produktów, które pozwalają na zdalne sterowanie za pomocą pilota.

To nowoczesne i bardzo komfortowe rozwiązanie, staje się obecnie inwestycją wartą rozważenia. Inwestycją w wygodę użytkowania, a także atrakcyjniejszy wygląd wnętrz, tym bardziej mając możliwość wybierania produktów w kolorach dopasowanych do barw zastosowanych na elewacji.

Wszystkie z wymienionych cech posiadają drzwi tarasowe dostępne w ofercie firmy https://domel.pl/. Wysokiej jakości rozwiązania, produkty opatrzone certyfikatami potwierdzającymi ich właściwości, a także doskonałe parametry izolacyjności cieplnej i dźwiękowej. To i jeszcze więcej, w firmowej ofercie, za każdym razem przygotowanej zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klientów.

Bauhaus wiecznie żywy - rozpoznajemy dorobek niemieckiej szkoły

Bauhaus wiecznie żywy – rozpoznajemy dorobek niemieckiej szkoły

targi rzeczy ładnych

Targi Rzeczy Ładnych: TRŁ FRESH! #2 i TRŁ PRINT!