Bankowość prywatna w najlepszym wydaniu – Robert Majkut Design

Bankowość prywatna w najlepszym wydaniu - Robert Majkut Design

Robert Majkut już nie raz udowodnił, że zna się na projektowaniu wnętrz jak mało kto. Tym razem prezentujemy wnętrza zaprojektowane przez pracownię projektową Robert Majkut Design, dla Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego.
1

Podczas projektowania wnętrz dla Bankowości Prywatnej PKO Banku Polskiego, architekci z biura Robert Majkut Design, zachowali kolory, jakie widoczne są na stronie internetowej zleceniodawcy. Czarne tło z białymi literami i złotymi elementami, zostało doskonale oddane w ciemnych wnętrzach rozświetlonych złotym światłem i z dodatkiem białych elementów.

2

Ściany w niektórych miejscach zostały wyłożone czarno – złotymi rombami. Część z nich jest czarna na wysoki połysk a w jeszcze innej części wysoki połysk jest pomalowany delikatnymi białymi kreskami, które łączą się z wykładziną, tworząc niezwykle ciekawą i elegancką kompozycję.

3

Białe kreski na wykładzinie, biegną w różne strony. Tą samą koncepcję przyjęto na suficie, jednak tam, gdzieniegdzie kreski są złote, grube i świecą. Efekt potęguje czarny panel na wysoki połysk, do którego przymocowana jest podłużna lampa.

4

Klienci, Bankowości Prywatnej, mogą odpocząć w oczekiwaniu na spotkanie, w elegancko urządzonym salonie siadając na ekstrawaganckiej kanapie przy czarnej ławie na złoty połysk. Lampy zwisające z sufitu, rozświetlają się na złoto, dzięki plecionemu abażurowi, stylizowanemu na okrągły kokon.

5

Ogromne okna, zostały przysłonięte lekkimi, lecz długimi do samej ziemi firanami. Ich lekka faktura wpuszcza do pomieszczenia światło zamiast je zatrzymywać.

6

Ladę recepcji podświetlono na złoto od spodu i od wewnątrz, dzięki czemu wygląda ona elegancko i nie jest tylko zwykłą recepcją. Blat jest na wysoki połysk a całość sprawia wrażenie latającego spodka, który wylądował na środku holu.

7

Architekci zostawili w biurach częściowo otwarte przestrzenie . Dzięki temu, wszechobecna czerń i wysoki połysk nie przytłaczają.

8

Gabinety pracowników banku zostały oczywiście zamknięte za drzwiami na wysoki połysk, aby zapewnić klientom i pracownikom odrobinę prywatności przy załatwianiu własnych spraw.

9

Niektóre ściany zostały pokryte złotą farbą. Mimo różnic w urządzeniu niemal każdej ze ścian, wszystkie razem tworzą jedną spółną całość.

10

Kameralny kącik – idealny na małą konferencję, którą ułatwi telewizor, zostało wyposażone w ciekawe fotele oraz wyjątkową, designerską lampę wiszącą.

11

Biura zostały utrzymane w podobnej stylistyce jak przedsionki i korytarze. Wyposażenie także zostało podobne.

13

W niektórych biurach i holu, można dostrzec oryginalne kolumny, które jak większość powierzchni są na wysoki połysk.

14

Sala konferencyjna mimo, że utrzymana w stylistyce to wysoki połysk został zastąpiony matem a złoto jest tylko na ścianach w postaci farby. Pozwala na skoncentrowanie się na zadaniu czy problemie.

15
[related_posts_by_tax]
Źródło: http://www.robertmajkut.com/

Button design – kultowe meble w odświeżonych aranżacjach

Niezwykły dom pod Łodzią

Niezwykły dom pod Łodzią