Zjedz sobie miasto na majówkę

Zjedz sobie miasto na majówkę

Ku radości wszystkich zainteresowanych, miejskie pamiątki pięknieją. Mamy coraz więcej ciekawych alternatyw dla kubków, breloczków i magnesów, a ich liczba rośnie błyskawicznie zwłaszcza na Śląsku. Za sprawą twórców jadalnego przewodnika Zjedz sobie, czekoladowa bombonierka stała się kolejnym kulinarnym symbolem regionu słynącego z rolad, klusek i modrej kapusty.

 

Koncept Zjedz sobie jest banalny w swym geniuszu – w estetycznym pudełku zamknięto kilkanaście czekoladek reprezentujących kolejne punkty na mapie miasta lub województwa. Z każdym kęsem poznajemy kolejne miejsce, pokrótce opisane na opakowaniu.

zjedz4

zjedz5

zjedz7

Zjedz sobie ma dwa warianty – katowicki oraz śląski, a w każdym znajduje się szesnaście czekoladek, po 8 z czekolady mlecznej i deserowej, wszystkie nadziewane konfiturą. Bombonierka katowicka zabiera nas w podróż po najbardziej charakterystycznych punktach miasta, a śląska do 12 wartych uwagi miast w regionie. W każdym pudełku znalazła się również mapa, pozwalająca zaplanować smaczną podróż.

zjedz8

zjezd3

zjedz2

 

No więc, może na majówkę do Katowic?

Minimalistyczne skrzyżowania Izabeli Bołoz

Minimalistyczne skrzyżowania Izabeli Bołoz

Biblioteka w Rumi jest najpiękniejsza na świecie

Biblioteka w Rumi jest najpiękniejsza na świecie