Zgłoś projekt do konkursu Innovation 2017

Zgłoś projekt do konkursu Innovation 2017

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji konkursu w ramach Innovation 2017. KONKURS skierowany jest do trzech grup: szeroko pojętego biznesu; agencji marketingowych i domów mediowych; oraz agencji badawczych i mediów.

Uczestnicy konkursu mają do wyboru trzy kategorie:

1. Innowacyjny biznes – zgłaszając nowatorskie koncepcje, których wartość wynika z eliminacji barier lub wykorzystywaniu synergii.

2. Innowacyjne doświadczenie – nowatorskie pomysły na doświadczenia wzmacniające więź ludzi z markami.

3. Innowacyjne media – gdzie można zgłaszać sposoby dotarcia do właściwych ludzi, we właściwym miejscu, i o właściwym czasie.

Termin zgłoszeń do konkursu upływa 10.03.2017. Rozstrzygniecie konkursu i rozdanie nagród odbędzie się 23 kwietnia podczas pierwszego dnia Forum Innovation 2017.

W ramach Innovation 2017 został również przygotowany PROGRAM MENTORINGOWY dla firm startup-owych, które stają się integralną częścią branży kreatywnej i marketingowej, a potrzebują wsparcia aby w pełni rozwinąć swój potencjał.

Program ma na celu dostarczanie wiedzy merytorycznej oraz dzielenie się ekspertów z branży komunikacji marketingowej swoją wiedzą i doświadczeniem. Do programu zostanie przyjętych 20 wyselekcjonowanych startupów, które mogą świadczyć usługi w szeroko pojętej branży marketingowej.

Więcej informacji na stronie: innovation.sar.org.pl

Polskie marki modowe w internecie

Polskie marki modowe w internecie

rower dla seniora

Projekt: rower dla seniora