Wydawnictwo Dwie Siostry z prestiżową nagrodą na Londyńskich Targach Książki

Wydawnictwo Dwie Siostry z prestiżową nagrodą na Londyńskich Targach Książki

Wydawnictwo Dwie Siostry otrzymało International Excellence Award 2017 w kategorii The Market Focus Poland Trade Children’s and Young Adult Publisher Award (polska oficyna specjalizująca się w literaturze dziecięcej i młodzieżowej) za „wielki wpływ na polski i międzynarodowy rynek wydawniczy”.

Nagrodzone zostało też Wydawnictwo Czarne otrzymało  International Excellence Award 2017 w kategorii The Market Focus Poland Adult Trade Publisher Award (polska oficyna specjalizująca się w literaturze dla dorosłych) za „odważne podejście do literatury faktu, będąc głosem prześladowanych”.

The International Excellence Awards to nagrody przyznawane na Londyńskich Targach Książki. Przyznawane są już po raz czwarty, w 14 kategoriach. Nagradzani są zarówno wydawcy z całego świata, jak i księgarze oraz agenci literaccy.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w literaturze dziecięcej i młodzieżowej; wydaje książki autorów polskich i zagranicznych. W ich książkach idealnie uzupełniają się tradycja i nowatorstwo. Wydają klasyczne tytuły literatury dziecięcej i prace mistrzów polskiej grafiki książkowej, a jednocześnie promują młodych, utalentowanych autorów i ilustratorów. Wydają książki piękne, mądre i pomysłowe 🙂

Cztery klasyczne wiersze dla dzieci zilustrowane na nowo w czterech książeczkach tryskających graficzną energią

O.G.R.Ó.D. czyli Olśniewające Grządki i Rabatki Ówczesne i Dzisiejsze”

http://bebemag.pl/wielka-promocja-ksiazek-wydawnictwa-dwie-siostry-2646

http://bebemag.pl/wielkie-gotowanie-ulicy-czeresniowej-2457

polski rower elektryczny

Polski rower elektryczny od Kross

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku z systemem informacji wizualnej

Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku z systemem informacji wizualnej