Podziel się, , Google Plus, Pinterest,

Opublikowano w:

Wydawnictwo Dwie Siostry z prestiżową nagrodą na Londyńskich Targach Książki

Wydawnictwo Dwie Siostry otrzymało International Excellence Award 2017 w kategorii The Market Focus Poland Trade Children’s and Young Adult Publisher Award (polska oficyna specjalizująca się w literaturze dziecięcej i młodzieżowej) za „wielki wpływ na polski i międzynarodowy rynek wydawniczy”.

Nagrodzone zostało też Wydawnictwo Czarne otrzymało  International Excellence Award 2017 w kategorii The Market Focus Poland Adult Trade Publisher Award (polska oficyna specjalizująca się w literaturze dla dorosłych) za „odważne podejście do literatury faktu, będąc głosem prześladowanych”.

The International Excellence Awards to nagrody przyznawane na Londyńskich Targach Książki. Przyznawane są już po raz czwarty, w 14 kategoriach. Nagradzani są zarówno wydawcy z całego świata, jak i księgarze oraz agenci literaccy.

Wydawnictwo Dwie Siostry specjalizuje się w literaturze dziecięcej i młodzieżowej; wydaje książki autorów polskich i zagranicznych. W ich książkach idealnie uzupełniają się tradycja i nowatorstwo. Wydają klasyczne tytuły literatury dziecięcej i prace mistrzów polskiej grafiki książkowej, a jednocześnie promują młodych, utalentowanych autorów i ilustratorów. Wydają książki piękne, mądre i pomysłowe 🙂

Czytaj też:   Etnogadki, opowiastki o dawnych obrzędach i zwyczajach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.