Trofea z puzzli z Heis Vision [wywiad]

Trofea z puzzli z Heis Vision [wywiad]

Puzzle 3D są nowym rodzajem wyzwania dla każdego fana puzzli, ale nie tylko. Za ich pomocą możesz śmiało stworzyć własne dzieło sztuki. To także doskonały pomysł na aranżację takich przestrzeni, jak biura czy pracownie. Wzór kojarzący się z niezwykłym procesem tworzenia z pewnością będzie w nich dodatkowo inspirował do kreatywnego myślenia i poszukiwania najlepszych pomysłów. Trójwymiarowe puzzle dekoracyjne są wyróżniającym się na rynku rozwiązaniem, umożliwiającym tworzenie w pomieszczeniach niepowtarzalnego klimatu. O puzzlach i procesie ich powstawania opowiedział nam Krzysztof Sokołowski z Heis Vision.

 

Paulina Krupa: Możecie powiedzieć coś więcej o historii powstania firmy? Czym się dokładnie zajmujecie?

Heis Vision: Pomysł powstania firmy urodził się w mojej głowie dwa lata temu, pracowałem przez krótki okres w firmie CarbonDesigne na terenie Niemiec, która to zajmuje się produkcją rzeczy z carbonu, zobaczyłem tam jak powstają z materiału, wiedzy i umiejętności ludzi piękne niepowtarzalne rzeczy, miałem okazje uczestniczyć przy robieniu  karoserii do Audi, która brała udział w wyścigach DTM.

Wróciłem do Polski i postanowiłem robić swoje niepowtarzalne i różniące się od innych rzeczy do wystroju wnętrz, zawsze interesowała mnie grafika komputerowa, to mnie popchnęło w kierunku tworzenia własnych rzeczy jedyne czego jeszcze potrzebowałem to maszyny, która urzeczywistni moje pomysły, kupiłem maszynę i tak zaczęła się przygoda  z wycinaniem i grawerowaniem laserowym.

heisvision2

Paulina Krupa: Na co trzeba zwrócić szczególną uwagę tworząc takie prace?

Heis Vision: Najważniejsze w naszych pracach jest to, żeby jak najbardziej odzwierciedlić zwierzę, przedmiot, które właśnie tworzymy, nie możemy dopuścić do sytuacji kiedy klient patrząc na niedźwiedzi pyta ile kosztuje ten pies? 😉

heisvision5

Paulina Krupa: Macie bogatą ofertę. Czy mieliście trudności z jakimś indywidualnym zamówieniem?

Heis Vision: Co do naszej oferty to staramy się ciągle dokładać nowe projekty i nowe rozmiary do starych projektów czym otwieramy się na różnych klientów, takich którzy mają lofty i chcą mieć coś dużego i efektywnego oraz na osoby, które nie mają powierzchni do zagospodarowania na duże trofeum na ścianę, ale mogą również kupić ten sam produkt w średniej wersji lub małej, obecnie zmniejszamy wszystkie zwierzęta cało postaciowe o 50% wyglądają naprawdę super i cena również mile zaskoczy naszych klientów. Jak do tej pory indywidualne projekty naszych klientów skupiały się na ukochanych  pupilach, ostatni indywidualny projekt naszego klienta to popiersie rapera 2 Pak jak nam wyszło zapraszam do oceny na naszym FB Trend Fabryka. W naszej ofercie niedługo będzie tworzenie twarzy, głowy czy popiersia każdego kto zapragnie mieć siebie bądź kogoś bliskiego w trójwymiarze, więcej informacji niebawem.

heisvision4

Paulina Krupa: Na jakich materiałach pracujecie? 

Heis Vision: Materiały na których pracujemy to między innymi lite drewno, sklejka, płyty, filc, skóra, tkanina, szkło.

Paulina Krupa: Aby złożyć puzzle potrzebne są nam narzędzia lub kleje?

Heis Vision: Do złożenia puzzli wystarczają nam jedynie nasze dłonie, przy zwierzętach cało postaciowych można elementy skleić zwykłym klejem do drewna wikolem, ale jeśli zwierzę po złożeniu nie będzie przenoszone obracane itp. nie ma takiej potrzeby.

https://www.facebook.com/heisvision/
http://trendfabryka.eu/pl/

„Dlaczego to robimy?” „ Jak to robimy?”, „ Co by było gdyby…?”, „ Dlaczego nie…?”, „Jaka jest przyszłość branży kreatywnej?

„Dlaczego to robimy?” „ Jak to robimy?”, „ Co by było gdyby…?”, „ Dlaczego nie…?”, „Jaka jest przyszłość branży kreatywnej?

Ladybuq Art Studio. Współczesne kaletnictwo

Ladybuq Art Studio. Współczesne kaletnictwo