Sun Patterns – polski plakat w światowej odsłonie

sun patterns

„I’m Every Woman” to nowa wiosenna kolekcja pięciu najwyższej jakości plakatów Sun Patterns, stworzonych z myślą o kobietach poszukujących niecodziennych rozwiązań dekoracyjnych dla swoich domów. Każdy z plakatów nawiązuje w tytule do wyszukanych nazw kolorów (Honey Lipstick, Midnight Blue, Peachpuff Flower, Sugar Cookie, Rosy Brown) i w ten sposób pokazuje wyjątkowy i zróżnicowany kobiecy punkt widzenia. Każdy z nowych wzorów jest inny, unikalny i doskonały zarazem i właśnie połączenie tych cech sprawiło, że niepowtarzalnie piękna i zróżnicowana kobiecość stała się głównym tematem kolekcji „I’m Every Woman”.

Wielość formatów, kolorów i wzorów sprawia, że wydruki Sun Patterns doskonale dopasowują się do wszystkich współcześnie spotykanych stylistyk aranżacji kuchni, sypialni czy salonu – od minimalistycznej, po zróżnicowaną i finezyjną.

Wszystkie plakaty drukowane są na najwyższej jakości, bardzo grubym i specjalnie dobranym papierze przy zastosowaniu najnowszej technologii druku cyfrowego. Co więcej – druk i papier ujednolicono tak, by wzory pięknie prezentowały się obok siebie w jednym wnętrzu. Formaty dopasowane zostały do najczęściej spotykanych na rynku ramek.

Sun Patterns to marka, która zrodziła się z miłości do rzeczy pięknych. Cała historia rozpoczęła się podczas jednego ze spacerów po ulicach barwnej i słonecznej Lizbony. Autorzy Sun Patterns od tamtej pory tworzą reprodukcje oryginalnego wzornictwa. Kolekcjonują klasyczne wzory i odnajdują w nich to, co najlepiej sprawdza się we współczesnych domach. Dopasowują tradycję do dzisiejszego stylu życia i przekazują ją światu w formie najwyższej jakości plakatów.

100% oryginalne wzory Sun Patterns. Wyprodukowane w Polsce.

 

Formaty plakatów i ceny:

S (20x20cm) – 39PLN,

M (50x70cm) – 129PLN,

L (61x91cm) – 199PLN,

S w ramce (20x20cm) – 75PLN

 

Sesja zdjęciowa:

Fotografia i stylizacja: Katarzyna Łuka | katieluka.com

Produkcja: Sun Patterns

 

Zobacz też: Jak wybrać idealny plakat do aranżacji wnętrza?

11. spotkanie OKK! design już 27 marca

11. spotkanie OKK! design już 27 marca

polski design

W poszukiwaniu inspiracji. Relacja z arena DESIGN 2017