Skandynawski design według BoConcept – święto dla wielbicieli minimalistycznego designu

skandynawski design
skandynawski design

Skandynawski design już kilka lat temu podbił serca Polaków i na stałe zagościł w naszych wnętrzach. Nic więc dziwnego, że obecnie na rynku działa tak wiele sklepów oferujących meble, dodatki i dekoracje utrzymane właśnie w tej stylistyce. Do tego grona należy także duńska marka BoConcept.

Skandynawski design, czyli co?

Lato to doskonała okazja na odświeżenie wnętrza! W tym sezonie wprowadź do swoich wnętrz skandynawski design. Piękny, ponadczasowy i funkcjonalny – to główne cechy wzornictwa prosto z Północy, które od wielu lat sukcesywnie podbija serca Polaków. Duńska marka BoConcept już w czerwcu zaczyna swoją letnią wyprzedaż produktów w stylu skandynawskim z rabatami nawet do 50%!

skandynawski design

END SEASON SALE 2022 dla wszystkich miłośników skandynawskiego stylu

Rozpoczyna się święto wielbicieli minimalistycznego designu na najwyższym poziomie. END SEASON SALE 2022 rozpoczyna się już 15 czerwca i potrwa aż do 31 lipca. To wyjątkowa okazja do skorzystania z rabatów na wybrane meble i dodatki z ekspozycji. Wachlarz możliwości jest szeroki. Pięćdziesięcioprocentowy rabat dotyczy mebli i dodatków z ekspozycji. Z kolei rabat w wysokości 15% obejmie wybrane nowe sofy, fotele, stoliki kawowe i stoły do jadalni.  Oferta wyprzedażowa dotyczy produktów dostępnych w warszawskich salonach BoConcept.

skandynawski design

Firma BoConcept pochodzi z Danii i powstała w 1952 roku. Obecnie jest cenioną marką premium z bogatą ofertą nowoczesnych mebli, akcesoriów i oświetlenia. BoConcept wychodzi również z propozycją usługi projektowania wnętrz, ułatwiając nadanie im osobistego charakteru. Produkty dostępne w BoConcept są wynikiem innowacyjnego sposobu myślenia o projektowaniu. Wyjątkowa estetyka nie zaburza jednak funkcjonalności i komfortu użytkowania. W tym roku marka obchodzi swoje 70-lecie i ma już ponad 310 salonów w ponad 67 krajach świata.

skandynawski design

Oficjalna letnia wyprzedaż Design Sale w BoConcept rozpocznie się 15 czerwca i potrwa aż do 31 lipca. Pełna lista produktów objętych promocją zostanie opublikowana na stronie boconcept.com.

projektowanie zaczyna się od człowieka

„W mojej filozofii projektowanie zaczyna się od człowieka” – wywiad z Ewą Półtorak, nową designerką w zespole Nobonobo

trendy kuchenne 2022

Trendy kuchenne 2022: to jest teraz w modzie!