Polskie Fabryki Porcelany nagrodzone na prestiżowych targach Ambiente

Polskie Fabryki Porcelany

Należące do PGP, Polskie Fabryki Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. otrzymały Honorowe Wyróżnienie w plebiscycie StandOUT 2020. Konkurs nagradza najbardziej imponujące projekty stoisk polskich wystawców na największych targach na świecie.

Portal EXSPACE i platforma Exhibitors from Poland ogłosili zwycięzców 74. edycji plebiscytu StandOUT, który od lat nagradza polskich wystawców na największych światowych targach, w tym na organizowanych we Frankfurcie nad Menem targach Ambiente.

Stoisko Polskich Fabryk Porcelany zostało nagrodzone w kategorii XL (stoiska powyżej 100m2). Do finału redaktorzy EXSPACE zaprosili 36 polskich wystawców. Zwycięzcy i laureaci wyróżnień honorowych wybierani byli w czterech kategoriach opartych na powierzchniach stoisk. 

Polskie Fabryki Porcelany nagrodzone na prestiżowych targach Ambiente

Stoisko PFP wyróżniało się spójną koncepcją wizualną łączącą najnowsze trendy, modne surowce, faktury i kolory. Na stoisku prezentowane były najnowsze kolekcje marek należących do Polskiej Grupy Porcelanowej.

Nagroda w plebiscycie StandOUT to dla nas duże wyróżnienie. Zawsze z dumą prezentujemy i promujemy polskie produkty na zagranicznych rynkach, a targi Ambiente są szczególnie ważne dla wystawców sektoru wyposażenia wnętrz. Cieszymy się, że nasze działania w zakresie promocji polskich marek i dobrego wzornictwa zostały docenieni w tym konkursie. Dziękujemy wszystkim za oddane głosy. Dzięki takim wydarzeniom polskie wyroby porcelanowe stają się jeszcze bardziej popularne za granicą mówi Ilona Frąk-Krzemińska Z-ca dyr. eksportu ds. marki Ćmielów i Chodzież.

 

Wśród 4 635 wystawców Ambiente 2020 na targach prezentowało się 66 polskich marek. Stoiska finalistów w ciągu 20 dni głosowania – „wirtualnie odwiedziło” 3 480 osób. 

 

dezynfekcja npd

Jak ochronić się przed koronawirusem? Wszystko, co musisz wiedzieć o dezynfekcji

vogue polska aukcja

Aukcja charytatywna Vogue Polska i Fundacji Instytut Matki i Dziecka