Nowi laureaci kursów projektowania wnętrz Creatora

Nowi laureaci kursów projektowania wnętrz Creatora

Projekty Michaliny Boguszewskiej, Magdaleny Blok, Agnieszki Rymarczyk Justyny Rus i Anny Bodzak zostały nagrodzone jako najlepsze prace kończące kolejne kursy projektowania wnętrz CREATOR.

Wyróżnione projekty wnętrz zostaną opublikowane w najbardziej liczących się opiniotwórczych mediach związanych z architekturą wnętrz i designem. Michalina Boguszewska jest absolwentką jesiennego kursu CREATOR, który odbył się we Wrocławiu, Magdalena Blok – w Gdyni, Agnieszka Rymarczyk – w Warszawie, Justyna Rus – w Krakowie. Anna Bodzak brała udział w letniej edycji w Krakowie. Laureatki otrzymały także nagrody ufundowane przez sponsorów.

Kursy CREATOR są autorskimi projektami szkoleniowymi skierowanymi do wszystkich, którzy chcą zdobyć zawód projektanta wnętrz lub poszerzyć i usystematyzować swoją wiedzę na ten temat. Prowadzone są przez wykładowców akademickich oraz cenionych w Polsce architektów, projektantów wnętrz i designerów. Zajęcia mają rozbudowaną formę wykładów, warsztatów i prezentacji multimedialnych oraz spotkań na żywo z dobrym wzornictwem w najlepszych showroomach wnętrzarskich. Formuła ta umożliwia uczestnikom zdobyć nie tylko teoretyczną, ale też praktyczną wiedzę, a tym samym pozwala na kompleksowe przygotowanie do pracy w zawodach projektanta wnętrz, stylisty i dekoratora.

Zajęcia kończą się prezentacją własnych etiud projektowych wykonanych przez uczestników, które są później oceniane przez specjalistów. Najlepsze prace są nagradzane, a ich autorzy mają możliwość zaistnienia w liczących się polskich mediach wnętrzarskich i branżowych. Uczestnicy na zakończenie kursu otrzymują certyfikaty ukończenia MEN.

Zajęcia od ponad 10 lat organizuje i prowadzi Niepubliczna Placówka Oświatowa CREATOR pod nadzorem Kuratorium Oświaty. Jako pierwsza i jedyna w Polsce opracowała ona autorską formułę organizowania konkursów na najlepszy projekt zaliczeniowy pod patronatem medialnym.

Najbliższe terminy kursów CREATOR rozpoczynają się:

4 marca 2017 r. w Krakowie

11 marca 2017 r. w Warszawie

25 marca 2017 r. we Wrocławiu i Gdyni

Trwają jeszcze zapisy, ale liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej na stronie www.creator.net.pl

Jeremi Nagrabecki zaprasza do współpracy architektów i projektantów wnętrz

Jeremi Nagrabecki zaprasza do współpracy architektów i projektantów wnętrz

lampy Calabarte

Przemek Krawczyński i jego lampy Calabarte