Metalowe plakaty z Cyberpunk 2077 hitem w Stanach Zjednoczonych – Displate kontynuuje współpracę z CD PROJEKT RED.

Metalowe plakaty z Cyberpunk 2077 hitem w Stanach Zjednoczonych - Displate kontynuuje współpracę z CD PROJEKT RED.

Polska firma Displate, będąca liderem wśród globalnych producentów metalowych posterów, poszerza współpracę z CD PROJEKT RED. W jej ramach wykona dla studia serię plakatów opartych na motywach z gry Cyberpunk 2077. Jej przyszłoroczna premiera jest jednym z najważniejszych wydarzeń branży gamingowej w ostatnich latach.

Displate od kilku lat wyrabia sobie coraz mocniejszą pozycję zagraniczną, w szczególności za oceanem. Warszawska manufaktura metalowych plakatów kieruje za granicę aż 99,66 proc. swoich produktów, a głównym rynkiem są właśnie Stany Zjednoczone.

Współpraca firm przy stworzeniu metalowych posterów związanych z grą Cyberpunk 2077 może stać się bardzo dużym hitem w szczególności wśród amerykańskich odbiorców. Potwierdzają to poprzednie kooperacje – projekty plakatów z motywami z gier Gwint i Wiedźmin 3 okazały się najlepiej sprzedającymi się za granicą licencjami w ofercie Displate.

Jesteśmy dumni, że możemy przygotowywać nasze plakaty wspólnie z tak ważnym dla świata gier studiem, w dodatku przy tak ważnym projekcie. Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w historii, najdrobniejsze wzmianki o niej są śledzone przez tysiące graczy. To kolejna oznaka zaufania od uznanej na całym świecie marki. Aktualnie jesteśmy partnerem między innymi Marvela, Star Wars czy DC Comics – mówi Wojciech Ruszkowski, Sales Department Manager.

Displate to platforma z siedzibą w Warszawie, która zajmuje się produkcją i sprzedażą metalowych plakatów. W większości są to unikalne grafiki przygotowywane przez 25 tys. współpracujących z firmą artystów. W maju przekroczono liczbę miliona sprzedanych na całym świecie plakatów. W ciągu 6 lat firma zbudowała swoją globalną pozycję stając się światowym liderem wśród producentów metalowych plakatów.

Kolekcja pochodząca z gry Cyberpunk 2077 jest dostępna pod tym adresem: https://displate.com/cyberpunk

targi rzeczy ładnych

Targi Rzeczy Ładnych: TRŁ FRESH! #2 i TRŁ PRINT!

PUFF-BUFF - nowe lampy BIG COLORS w soczystych kolorach

PUFF-BUFF – nowe lampy BIG COLORS w soczystych kolorach