PUFF-BUFF – nowe lampy BIG COLORS w soczystych kolorach

PUFF-BUFF - nowe lampy BIG COLORS w soczystych kolorach

Intensywne barwy tego sezonu stały się inspiracją dla Anny Siedleckiej i Radka Achramowicza, założycieli marki PUFF-BUFF, do stworzenia nowej kolekcji lamp pod nazwa BIG COLORS. Lato 2019, zgodnie z prognozami zdominowały 3 kolory Pantone: Pepper Stem, Pink Peacok i Clearwater Blue.

Lampy z kolekcji BIG COLORS są soczyste, przezroczyste, ale za razem nie są jaskrawe. Dzięki swojej kolorystyce inspirują i wprowadzają pozytywną energię do wnętrza. Będą pasować zarówno do wnętrz prywatnych, jak i komercyjnych. Odpowiednio dobrane wprowadzą nawet w najbardziej stonowane, nieciekawe wnętrze oryginalny i radosny akcent.

PUFF-BUFF - nowe lampy BIG COLORS w soczystych kolorach

powiew lata we wnętrzu – BIG LIME

Zieleń to uniwersalny symbol natury i lata, który wszędzie wnosi powiew świeżości. Limonkowa barwa BIG LIME nie jest przypadkowa. To wysmakowana, dobrze zrównoważona mieszanka żółtego i zieleni, która ożywia wnętrze, zapewnia dobry nastrój i wnosi do niego radość. Lampa BIG LIME świetnie wkomponuje się w nowoczesne przestrzenie mieszkalne, ożywi biuro lub hotelowe lobby.

BIG LIME

z głową w chmurach – BIG SKY

Turkusowy błękit jest zarazem kojący i energetyzujący, przywodzi na myśl wakacyjną beztroskę – jest jak obietnica letnich przyjemności. BIG SKY przywołuje obrazy nieba z mórz południa, przejrzysty lazur wody, w którym chciałoby się zanurzyć, niekończące się plażowanie. To prawdziwie letnia lampa, która zaczaruje każdą przestrzeń.

BIG SKY

w peoniowej odsłonie – BIG PINK

Głęboki, intensywny róż BIG PINK pasuje do wnętrz niczym gładkie jedwabie i delikatne kwiaty piwonii. Wspaniale koresponduje z eleganckimi przestrzeniami, dopełniając je szczyptą młodzieńczej energii. BIG PINK w nowej odsłonie jest bardziej stonowany, w porównaniu do swojej poprzedniej, neonowej wersji. Piękny, satynowy kolor, którego obecność nigdy nas nie znudzi.

BIG PINK

Wszystkie lampy mają zawiesia w odpowiadających kolorach. Średnica klosza to 65 cm.
Po więcej inspiracji zapraszamy na www.puff-buff.pl

PUFF-BUFF - nowe lampy BIG COLORS w soczystych kolorach

Metalowe plakaty z Cyberpunk 2077 hitem w Stanach Zjednoczonych - Displate kontynuuje współpracę z CD PROJEKT RED.

Metalowe plakaty z Cyberpunk 2077 hitem w Stanach Zjednoczonych – Displate kontynuuje współpracę z CD PROJEKT RED.

Biophilic design – projektowanie z miłością do natury