Kolorystyczna inspiracja – musztarda po obiedzie

Kolorystyczna inspiracja - musztarda po obiedzie
musztarda po obiedzie

Nowa kolorystyczna inspiracja w wnętrzach – czemu nie ? Przygaszona, ciemniejsza żółć, połączenie żółci, pomarańczu i brązu z domieszką złotego błysku, a może po prostu: musztarda. W minionym roku kolor musztardowy święcił triumfy na salonach prezentując się godnie pod postacią modnych dodatków, zaskakujących kolorystycznych akcentów oraz eleganckich mebli.

 

Kolorystyczna inspiracja - musztarda po obiedzie

Dekoracyjna magia tej barwy nie słabnie ani na chwilę, a odpowiednie proporcje i odrobina smaku “przyprawią” musztardowymi tonami nawet najbardziej wymagające wnętrze. Przekonaj się jakie to proste z inspiracjami od 9design!

Kolorystyczna inspiracja - musztarda po obiedzie

Głęboki, lekko ziemisty żółty działa stymulująco, a musztardowe płaszczyzny i dodatki przyciągają uwagę i wizualnie ocieplają pomieszczenie. Aby osiągnąć taki efekt wystarczy poduszka utrzymana w tym kolorze, drobne detale przemycone na tkaninie zasłon lub choćby jedna pomalowana ściana, by przyciągnąć spojrzenia w konkretne miejsca. Ten szlachetny odcień żółci przywodzi na myśl skojarzenie z energią, witalnością i świeżością, a jednocześnie drzemiącą w nim elegancją.

Kolorystyczna inspiracja - musztarda po obiedzie

Kolorystyczna inspiracja – musztarda

Umiar i odpowiednie wykorzystanie „musztardy” w domowych aranżacjach przyniesie niezrównany efekt. W zależności od kolorów towarzyszących pomieszczenie może nabrać zupełnie innego charakteru! Złotą zasadą jest unikanie połączenia z innymi neutralnymi barwami ziemi. Nuda nie służy musztardowej tonacji. Na tle szarości, czerni, bieli, czy w połączeniu z granatem, butelkową zielenią, szykownym bordo albo złotem, wydobywa całą swoją moc. Możesz pozwolić musztardzie na stylowy romans i zestawić ją z milennial pink, romantyczną lawendą albo zgaszoną brzoskwnią. Zachowa swoją głębię, ale nie przytłoczy pomieszczenia.

Kolorystyczna inspiracja - musztarda po obiedzie

Zapomnijmy o utartym frazesie, że kolor musztardowy bywa trudny. Chociaż jest on wymagający, jednak warto dać mu szansę i wzbogacić swoje cztery kąty, choćby i drobnymi elementami. Niech selekcja salonu 9design zainspiruje Was do stylowych poszukiwań!

 

9 DESIGN

Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r.,  przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living. 9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu. Z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie. 9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków. Ale także niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.

Styl industrialny w wersji soft w apartamencie na Śródmieściu

Styl industrialny w wersji soft w apartamencie na Śródmieściu

Projekt siłowni

Projekt siłowni i spa pełen elegancji