Festiwal designu Desa Design Days już 3 października

festiwal designu

Piękno i użyteczność. To dwie najważniejsze cechy otaczających nas przedmiotów. Październikowe Desa Design Days częściowo poświęcone zostaną działalności  kultowego Instytutu Wzornictwa Przemysłowego, którego projekty gwarantowały jedno i drugie.

festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu Festiwal designu Desa Design Days już 3 października festiwal designu Festiwal designu Desa Design Days już 3 października festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu festiwal designu
70. rocznica jego powstania przypada tej jesieni. Z tej okazji pierwszy październikowy weekend będzie przepełniony wyjątkowymi wydarzeniami dla miłośników designu. DESA Unicum zaprasza na spotkania z wybitnymi ekspertami, zarówno w świecie online, jak i w swojej siedzibie.
Desa Design Days to unikatowe spotkania i oprowadzania poświęcone tematyce polskiego designu. W rozmowach udział wezmą wybitni eksperci, którzy opowiedzą o najciekawszych zjawiskach m.in. związanych z Instytutem i jego projektantami. W sobotę po wystawie „Design. Piękno dla wszystkich” oprowadzi Cezary Lisowski, specjalista w dziedzinie sztuki użytkowej i koordynator wystawy. Z kolei niedziela to dzień pełen spotkań online, które śledzić można będzie na facebookowym profilu DESA Unicum.

Budownictwo mieszkaniowe wczoraj i dziś. Rozmowa z architektem Bogdanem Kulczyńskim

Tamara Łempicka, Zofia Stryjeńska, Waldemar Świerzy, Maja Berezowska: przegląd oferty aukcyjnej

Tamara Łempicka, Zofia Stryjeńska, Waldemar Świerzy, Maja Berezowska: przegląd oferty aukcyjnej