Wystawa projektów Grynasz Studio – „Elements”

Wystawa projektów Grynasz Studio - „Elements”

„Elements” – wystawa projektów Grynasz Studio, będąca narracją do obecnego kierunku poszukiwań projektantów, pokazująca efekty współpracy zarówno z dużymi polskimi firmami, parkami technologicznymi jak i manufakturami. Wśród produktów zobaczymy m.in. meble tapicerowane marki Marbet Style, siedziska i czarki Meesh, modułowe meble zaprojektowane dla Fam Fary, ceramikę do parzenia kawy i herbaty zrealizowaną wspólnie z dolnośląską Fabryką Porcelany „Karolina”.

Grynasz Studio założone przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza, współpracujące na stałe z grafikiem Małgorzatą Ćwiek, jest multidyscyplinarnym zespołem projektantów, który zajmuje się projektowaniem produktu, wystawiennictwem i grafiką użytkową. Wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w konkursach wzorniczych. Projekty Grynasz Studio można było zobaczyć na wielu polskich i światowych wystawach m.in. na Expo Milano, Triennale International Exhibition Milan, Arena Design Poznań czy Design Week Berlin. Ich studio mieści się w Warszawie. Dzięki współpracy z różnymi twórcami i producentami Grynasz Studio tworzy projekty innowacyjne, oryginalne, kompleksowe.

Grynasz Studio ma na swoim koncie realizacje dla wielu firm i organizacji min. Marbet Style, NAP, MUJI, Meesh, Fam Fara, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Polska Akcja Humanitarna, Narodowy Instytut Audiowizualny, Narodowe Centrum Kultury, Wroclove Design Festiwal. Wystawa projektów Grynasz Studio – „Elements”

2–7.11.2016 Tokio, Japonia

Tokyo Design Week,

Projekt jest współorganizowany przez Culture.pl.

Patronem wystawy jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego.

LAKO aktywnie na Łódź Design Festival 2016

LAKO aktywnie na Łódź Design Festival 2016

Cztery klasyczne wiersze dla dzieci zilustrowane na nowo w czterech książeczkach tryskających graficzną energią

Cztery klasyczne wiersze dla dzieci zilustrowane na nowo w czterech książeczkach tryskających graficzną energią