Garnki La Bonita – dopełnienie nowoczesnej kuchni

garnki

Nowoczesna kuchnia to pojęcie, które obejmuje nie tylko zgodną z najnowszymi trendami aranżację, ale także niezbędne wyposażenie. Atrybutami każdego gospodarza domu są z pewnością dobrej jakości garnki, które posłużą przez lata. W poniższym artykule przyjrzymy się garnkom La Bonita, będącym idealnym dopełnieniem nowocześnie urządzonej kuchni.

1. Garnki – podstawa wyposażenia każdej kuchni
2. Garnki La Bonita – estetyczny design i funkcjonalność
3. Garnki – z czego powinny być wykonane?
4. Garnki – dopełnienie każdej kuchni

Garnki – podstawa wyposażenia każdej kuchni

Myśląc o aranżacji, większość osób skupia się na umeblowaniu oraz sprzęcie AGD, zapominając nieco o tak istotnym elemencie wyposażenia, jakim są garnki. Tymczasem wybór odpowiedniego kompletu garnków ma wpływ na komfort podczas gotowania, a także poniekąd na zdrowie domowników (są bowiem dostępne naczynia do gotowania na parze lub smażenia z użyciem minimalnej ilości tłuszczu). Ponadto garnki o ponadczasowym, a zarazem nowoczesnym designie mogą stanowić dopełnienie kuchni. Pozostawione na kuchence będą jak wisienka na torcie całej aranżacji, harmonijnie dopasowany element. Podstawą wyposażenia każdej kuchni powinien być komplet naczyń, składający się z garnków, rondli oraz patelni. Aby komplet był w pełni funkcjonalny i zapewniał komfort, powinien obejmować naczynia o różnych wielkościach i przeznaczeniu. Mogą być wykonane ze stali nierdzewnej lub z aluminium. Ważne, aby zainwestować w produkty doskonałej jakości i z wytrzymałych materiałów. Dobre garnki powinny bowiem służyć domownikom przez długie lata. Podczas dokonywania wyboru rekomendujemy przyjrzeć się funkcjonalnym naczyniom o ponadczasowym designie, jakimi są garnki la bonita. Dlaczego? Wyjaśnimy poniżej.

Garnki La Bonita – estetyczny design i funkcjonalność

Garnki La Bonita dostępne są w kompletach oraz jako osobne naczynia. Cechują się ponadczasowym estetycznym designem. Wykonane w kolorze lśniącego srebra lub eleganckiej czerni (seria Carbon) doskonale dopełnią nowoczesne wnętrze. Subtelne uchwyty harmonizują z całością naczynia, na przodzie umieszczono zaś inskrypcję z logo producenta. Komplety dostępne są w kilku zestawach, lecz wszystkie charakteryzują się nowoczesnym designem z nutą elegancji. Jako dopełnienie współczesnych wnętrz la bonita garnek będzie zatem doskonałym wyborem.
Poza wzornictwem warto również zwrócić uwagę na funkcjonalność naczyń. Innowacyjne rozwiązania pozwalają bowiem na komfortowe przyrządzanie potraw bez obaw o przypalenie potrawy. Wyposażone w kapsułowe dno garnki nagrzewają się równomiernie, co znacząco wpływa na skrócenie czasu gotowania i oszczędza energię. W patelni z zestawu Maxima zastosowano natomiast nieprzywierającą powłokę „Xylan-Whitford”. Na uwagę zasługują także pokrywki ze szkła hartowanego oraz zapewniające komfort użytkowania uchwyty. W razie potrzeby można nabyć dodatkowe naczynie z serii Solo – w ofercie znajdują się rozmaite garnki o średnicy 16 cm, 18 cm, 20 cm i 24 cm, które można dopasować do już używanych kompletów. Warto także wspomnieć, że garnki nadają się do gotowania na kuchenkach indukcyjnych, które w ostatnim czasie szturmem podbijają nowoczesne kuchnie.

Garnki – z czego powinny być wykonane?

W ofercie La Bonita znajdziemy garnki wykonane z trwałych i zapewniających zdrowe gotowanie materiałów. Jednym z nich jest stal nierdzewna. Jest to niezwykle trwały materiał, który ma wiele pożądanych w kuchni właściwości. Wykonane w ten sposób garnki są odporne na wysokie temperatury, a ich idealnie gładka powierzchnia zapobiega rozwojowi mikroorganizmów. Stal nierdzewna w żaden sposób nie wpływa na smak przyrządzanego w garnkach jedzenia ani nie wchodzi w interakcję z produktami spożywczymi. Materiał ten jest niezwykle odporny na uszkodzenia mechaniczne i wszelkie zarysowania, co pozwala na łatwe utrzymanie w czystości oraz zapewnia nieskazitelny wygląd na lata.

Kolejnym z surowców jest aluminium. W ofercie La Bonita wykonano z tego materiału zestaw garnków La Bonita Carbon, charakteryzujący się eleganckim designem. Aluminium to materiał odporny na odkształcenia i trwały. Solidne grube ścianki garnków zapobiegają szybkiemu wychłodzeniu się naczynia i pozwalają na utrzymanie temperatury potrawy na dłużej. Podobnie jak w przypadku naczyń ze stali – aluminiowe garnki La Bonita Carbon mają równomiernie nagrzewające się wielowarstwowe dno. Co istotne – zestaw ten pozwala na przyrządzanie potraw z użyciem minimalnej ilości tłuszczu, co sprawia, że są odpowiednim wyborem dla osób dbających o linię czy zmagających się z problemami zdrowotnymi. Tak naprawdę jednak dobrej jakości garnki przysłużą się każdemu, kto pragnie zdrowo się odżywiać.

Garnki – dopełnienie każdej kuchni

Podsumowując; garnki powinny stanowić idealne dopełnienie kuchni – tak pod względem designu, jak i komfortu użytkowania. Użyte podczas ich produkcji innowacyjne rozwiązania pozwalają na zachowanie zdrowego trybu życia i wygodę podczas przyrządzania potraw. Garnki powinny być wykonane z trwałych i solidnych materiałów, takich jak stal nierdzewna czy aluminium. Estetyczny i ponadczasowy komplet, składający się z naczyń o różnych rozmiarach i przeznaczeniu będzie stanowił „kropkę nad i” nowoczesnej aranżacji i posłuży domownikom na wiele lat. Czyż nie tak tworzy się pełną ciepła domowego kuchnię?

fotele biurowe

Najlepsze designerskie fotele biurowe i ergonomiczne fotele do komputera

Triggo

Triggo ogłasza konkurs graficzny na wizję elektrycznego pojazdu miejskiego