Foto4u – zdjęcia w każdej formie i na każdą okazję

wydruki online

Czas aparatów analogowych, kliszy i wywoływania zdjęć w ciemni już dawno przeminął. Teraz nie oszczędza się każdej klatki, ale fotografuje te same miejsca i ludzi po kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt razy, szukając idealnego ujęcia. Potem wystarczy już tylko dokonać ewentualnych poprawek w programie i wydrukować zdjęcie. I to niekoniecznie u fotografa – teraz możliwe jest to także przy pomocy specjalnych automatów czy nawet bez wychodzenia z domu.

Choć cała kultura robienia i wywoływania zdjęć na przestrzeni ostatnich lat bardzo się zmieniła, nie oznacza to wcale, że fotografie tracą na znaczeniu. Te, które zostaną wywołane lub oprawione w ramkę, są tym bardziej wyjątkowe, bo wybrane spośród wielu podobnych. Ważne jest więc znalezienie miejsca, które sprosta wszystkim oczekiwaniom i pozwoli na wydruk zdjęć dokładnie w takiej formie, jak oczekuje tego dany klient. Z myślą o osobach, dla których liczy się jakość, ale także wygoda i różnorodny wybór powstało Foto4u.

Wygodny wydruk zdjęć

Obecnie, gdy większość zdjęć trzyma się na komputerze czy telefonie, albumy stają się rzadkością. Jednocześnie jednak wszystkie zdjęcia, które się tam znajdą, są tym bardziej wyjątkowe i mają przypominać o najważniejszych chwilach z życia. Aby je wywołać, nie trzeba jednak nawet wychodzić z domu. Foto4u oferuje wydruk zdjęć online. Wystarczy konto e-mail oraz dostęp do Internetu. Następnie trzeba już tylko wybrać odpowiednią opcję czy dodatkowe efekty i dokonać zamówienia.

Odbitki dopasowane do potrzeb

Fotolab cyfrowy Fot4u pozwala zamówić odbitki online dostosowane do potrzeb klienta. Dostępne są różne formaty – od standardowego 10×15, poprzez 9×13 do formatu panoramicznego 30×90 cm. Możliwe jest także zamówienie odbitki online w formacie XXL czy wybieranie spośród kilku rodzajów papieru fotograficznego. Taka różnorodność pozwala na zamówienie zdjęć dopasowanych do potrzeb każdego klienta i stworzenie nawet nietypowych albumów czy galerii. Fot4u stawia także na wygodę. Działanie serwisu dostosowane jest do dzisiejszych czasów – cały proces jest bardzo intuicyjny, by zamówienie można było złożyć w zaledwie kilka minut. Otrzymując tę samą jakość co w przypadku wizyty u fotografa, klienci zyskują natomiast czas i oszczędzają pieniądze.

A może obraz ze zdjęcia?

Choć zdjęcia zazwyczaj oprawia się w ramkę albo wkłada do albumu, nie jest to jedyny sposób na wykorzystanie fotografii. Mogą one stworzyć także wyjątkową ozdobę niejednej ściany. Obraz ze zdjęcia to świetne rozwiązanie na zyskanie spersonalizowanej i przykuwającej uwagę dekoracji wnętrza. Sprawdzą się jako ozdoba każdego pokoju. W sypialni może pojawić się fotoobraz z sesji ślubnej, w pokoju dziecka – jego zdjęcie, a w salonie – krajobraz z wakacji. Ograniczeniem co do wyboru zdjęć jest właściwie tylko wyobraźnia i indywidualne preferencje.

obraz ze zdjęcia

Fotoobrazy na płótnie mają zadrukowane boki, dzięki czemu nie trzeba umieszczać ich dodatkowo w żadnej ramce. Jak sama nazwa wskazuje, obraz ze zdjęcia ma łączyć w sobie funkcję zarówno obrazu, jak i fotografii. W Foto4u przy przygotowaniu fotoobrazów znaczenie ma wiec wierne oddanie oryginału i zadbanie o jakość – przede wszystkim o kolory i ostrość, która sprawi, że nawet w dużym formacie zdjęcie będzie dobrze się prezentowało.

Obrazy tryptyki

Tryptyki przywodzą na myśl przede wszystkim ubiegłe wieki i sztukę sakralną, jednak obecnie wracają do łask w zupełnie nowej formie. Współczesne obrazy tryptyki to po prostu kilka mniejszych obrazów stanowiących jedną całość. Bardzo często występują w formie trzech zdjęć o różnych wymiarach, tworząc dekorację przyciągającą uwagę. Miłośnicy jednolitości mogą jednak postawić także na tryptyki o równych elementach. Tak samo, jak w przypadku fotografii na płótnie, na tryptyku może znaleźć się praktycznie każde zdjęcie. Jedno jest pewne – tryptyki ożywią każde pomieszczenie, dodadzą mu wyrazistości i wniosą nowoczesny akcent do każdej aranżacji.

Osoby, które chcą mieć w swoim mieszkaniu ozdobę w postaci tryptyku, mogą także wybierać spośród gotowych rozwiązań, zamiast przysyłać własne zdjęcie. W ofercie Foto4u znajdują się między innymi wiejskie krajobrazy, motywy kwiatowe czy panoramy miast.

Żyrafy, misie i króliki nietypowe stoisko Qeeboo na targach Warsaw Home

Żyrafy, misie i króliki nietypowe stoisko Qeeboo na targach Warsaw Home

teka agd

Duże AGD do zabudowy i armatura TEKA – wielofunkcyjność, wysoka jakość i oryginalny design