Bumbaki – drewniane auta dla dzieci i dorosłych

bumbaki drewniane auta

Bumbaki to drewniane autka, które pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Proste, estetyczne wykonanie i użycie jedynie sprawdzonych materiałów sprawia, że dzieci mogą się bezpiecznie bawić. Możliwość przerabiania samochodów i nadawania im indywidualnego wyglądu z pewnością spowoduje też, że i niejeden dorosły miłośnik gadżetów oraz motoryzacji pokocha te drewniane pojazdy.

 

Bumbaki - drewniane auta dla dzieci i dorosłych

W trosce o bezpieczeństwo
Dla producentów Bumbaków priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci, dlatego drewniane samochodziki tworzone są z materiałów bezpiecznych i przetestowanych według zaleceń europejskich norm bezpieczeństwa. Cała produkcja odbywa się na terenie Polski, by wspierać krajową gospodarkę. Nadwozie samochodzików malowane jest farbą posiadającą certyfikat zabawek bezpieczeństwa, natomiast materiały użyte do produkcji opon i felg spełniają normy dopuszczenia do kontaktu z żywnością.

Bumbaki są więc w pełni bezpieczne dla dzieci. Nie trzeba też obawiać się odczepienia niewielkich elementów, gdyż opona samochodu zintegrowana jest z felgą, a całe koła osadzona na trzpieniach mocno przylegających do podwozia.

Wysoka estetyka
Dużą zaletą Bumbaków jest także ich wygląd. Największym atutem okazuje się w tym wypadku prostota. Do produkcji użyto drewna jaworowego, dbając o to, by struktura drewna pozostała przez cały czas doskonale widoczna. Udało się to osiągnąć poprzez pozostawienie szyb w naturalnym, drewnianym kolorze. Samochodziki dostępne w wielu kolorach wykonywane są ręcznie, dzięki czemu każdy z elementów wytwarzany jest z ogromną uwagą i troską o najmniejszy szczegół.

Spersonalizowana zabawka
Bumbaki to ten rodzaj zabawki, który może prezentować się świetnie przez długi czas. Drewno jest wytrzymałym materiałem, dlatego istnieje małe ryzyko pojawienia się jakichkolwiek usterek. Dla utrzymania dobrego wyglądu wystarczy przecierać drewniane zabawki mokrą szmatką.

Miłośnicy majsterkowania mogą też dać się ponieść wyobraźni i uczynić samochodzik jedynym w swoim rodzaju. Drewno nadaje się bowiem do obrabiania wedle uznania, a samochodzikom można zmieniać dodatki czy modyfikować na wiele sposobów. Autko warto odmalować, przyozdobić naklejkami czy pomyśleć o ciekawych wzorach, które nadadzą mu wyjątkowego charakteru.

lampy łazienkowe

Jak dobrać lampę nad lustro?

Spot promocyjny Sądu Ostatecznego Hansa Memlinga

Spot promocyjny Sądu Ostatecznego Hansa Memlinga