HUGBAG – tradycyjne rękodzieło do nowoczesnych technologii

HUGBAG - tradycyjne rękodzieło do nowoczesnych technologii

Jak połączyć nowoczesność z tradycyjną sztuką rzemiosła? Wystarczy kupić etui na iPada od HUGBAG. Skórzane cuda tworzone przez parę przyjaciół to efekt dwuletniej nauki kaletnictwa pod okiem absolutnych mistrzów tej sztuki.

HUGBAH rusty

Radek i Radek założyli pracownię kaletniczą R.R. Buckler. Najpierw przez dwa lata uczyli się trudnej sztuki kaletnictwa aby w końcu, po pokonaniu wielu przeciwności, pokazać światu HUGBAG – etui przystosowane specjalnie do iPada firmy Apple, ręcznie wykonane z naturalnej skóry.

Twórcy marki to muzyk i naukowiec czyli Radek i Radek. Dwoje przyjaciół, których połączyła chęć tworzenia rzeczy pięknych i jednocześnie funkcjonalnych. Tak powstało HUGBAG – pierwszy (i miejmy nadzieję, nie ostatni) owoc ich współpracy.

HUGBAG hazelnut

Precyzyjne wykonanie i przede wszystkim szlachetny, naturalny materiał, powodują, że etui może służyć użytkownikowi przez długie lata. Nadgryzione zębem czasu, po latach będzie opowiadało historię swojego właściciela i opisywało jego charakter. Właściciel może zmieniać iPady, ale HUGBAG pozostanie z nim na długo.

Oprócz tego, że można wybierać wśród 5 kolorów, odpowiadających upodobaniom właściciela – cognac, hazelnut, rusty, chocolate i black, to z biegiem lat etui będzie nabierało coraz bardziej indywidualnego charakteru.

HUGBAG cognac

HUGBAG jest ręcznie wykonany z dwóch warstw naturalnej skóry. Warstwa zewnętrzna to 100% naturalnej skóry z zachowaniem struktury lica. Wewnątrz także znajduje się czysta, naturalna skóra, jednak w formie zamszu. Obydwie warstwy mają w sumie 4 mm.

HUGBAG chocolate

Jego wymiary to 280 mm x 220 mm, co czyni go idealnym dla iPada, iPada2, iPada3 oraz iPada4. Logo HUGBAG jest wytłaczane przez wykonawców na tylnej stronie etui przy pomocy matrycy.

Aby etui było trwalsze i mogło służyć użytkownikowi jak najdłużej, twórcy zdecydowali się na zapinanie na knopiki, które gwarantuje niezawodność i trwałość.

HUGBAG black

HUGBAG już niedługo będzie można zamówić przez internet, jednak twórcy już dziś oferują sprzedaż po skontaktowaniu się z nimi.

Źródło: http://hugbag.pl/

CODE design: na początku był dywan

CODE design: na początku był dywan

UAU, to jest design!

UAU, to jest design!