Slow life… na balkonie, czyli prywatna oaza w środku wielkiego miasta

slow life

Chwila odprężenia na świeżym powietrzu bez wychodzenia z domu? Zapraszamy na balkon! Sprytnie urządzony, stanie się doskonałym odpowiednikiem salonu nie tylko w czasie pandemii. Stwórz komfortowe miejsce na poranną kawę, popołudniową drzemkę i wieczorny relaks z najbliższymi. Wystarczy kilka prostych trików, by zaaranżować balkon marzeń.

Z uwagi na bieżącą sytuację balkon jeszcze mocniej zyskuje na znaczeniu – teraz to przestrzeń, która pozwala nam na intensywne korzystanie z wiosennej aury, a później długich, letnich wieczorów bez obaw o zdrowie. Stanowi pełnoprawne pomieszczenie, któremu należy tylko nadać styl i okrasić całość kolorami. Nawiązanie do aranżacji w domu pozwoli uzyskać wrażenie harmonii oraz spójnej kompozycji, ale nie jest to konieczne. Dodatki i zieleń będą tutaj kluczowymi elementami!

Wybierając meble balkonowe postaw na sprawdzone, uniwersalne rozwiązania. Odpowiednie materiały, wysoka jakość oraz regularna pielęgnacja pozwolą Ci cieszyć się nimi przez wiele sezonów.

meble balkonowe

Ekorattan, aluminium, tek a może polipropylen? Każdy z nich ma wiele zalet, tutaj wszystko zależy od naszych upodobań i potrzeb.

Bez pięknej zieleni i kolorowych kwiatów nie można wyobrazić sobie wiosennego balkonu. Na szczęście już niewielka ingerencja w balkonową zieleń wystarczy, aby nabrał on nowego charakteru. To naturalne remedium na codzienny stres sprzyjające koncentracji, a w obecnej sytuacji namiastka kontaktu z naturą. Uwadze polecamy powracające do łask kwietniki, które efektownie rozmieszczają rośliny na różnych poziomach oraz wiszące doniczki. 

Nie można zapomnieć o klimatycznym oświetleniu! Nastrojowe świece to jedno, ale świetnym pomysłem okażą się girlandy żarówek lub zewnętrzna lampka o oryginalnej formie – z pewnością uatrakcyjni balkonową aranżację.

***Od początku istnienia 9design, czyli od 2009r., przyświeca idea stworzenia miejsca, które jest czymś więcej niż tylko sklepem internetowym. Miejsca pełnego przytulnego ciepła, w którym każdy czuje się dobrze… jak w domu! Wizytówką sklepu jest szeroki wybór oryginalnych mebli i dodatków uznanych światowych marek – m.in. Artemide, Le Klint, Flos, LZF, Zuiver czy HK Living.

9design śmiało wychodzi poza ramy standardowego sklepu i z dumą prezentuje kolekcje foteli, sof i tapicerowanych krzeseł wyprodukowanych wyłącznie na własne zamówienie. 9design to ponad 6 000 designerskich, wyselekcjonowanych mebli, lamp i dodatków i niezawodna obsługa klienta, która pomoże w zrealizowaniu każdej wizji.

 

meble łazienkowe

Meble łazienkowe: klucz do tworzenia harmonijnych nętrz

Robert Konieczny prysznic geberit

Prysznic dyskretnie zintegrowany