Oto Polska Świnia Design!

Oto Polska Świnia Design!

Proszę Państwa, oto Polska Świnia. Świnia jest Figurą z bardzo dużym poczuciem własnej wartości. Świnia ma marzenie: chce zamieszkać w każdym polskim domu. 

Uroczy kształt, porcelanowy tułów i różne barwy i motywy na grzbiecie, od wyboru do koloru, lub biała, do własnego zagospodarowania. Tak prezentuje się figura świni marki Polska Świnia Design.

Twórcy marki oprócz świetnego pomysłu na figurkę o pięknych i wyjątkowych wzorach i kolorach, stworzyli świetną komunikację z fanami świnki na facebooku. Fanpage jest nowy, ma jeszcze niewielu fanów, ale ma wielki potencjał, żeby zyskać ich całe rzesze. Za działania marketingowe Polskiej Świni odpowiada agencja click community. Polska Świnia zamieszkuje krakowski Kazimierz i szuka przygód.

Świnie będą piękną ozdobą każdego wnętrza. Od biurka poważnego prezesa po parapet w małym wiejskim domku. A wszystko dlatego, że w kształtach i kolorach można przebierać do woli, aż w końcu, wypatrzy się to jedną, jedyną, wyjątkową Świnię, którą zabierze się ze sobą do domu.

Świnię polecamy każdemu, kto choć trochę zna się na designie, bo z pewnością doceni te piękne Świnie a każdy kto chciałby mieć w domu coś ładnego, powinien zacząć od zakupu Świni!

polskaswinia2

Świnia jest całkiem pokaźnych rozmiarów, jak na figurkę porcelanową. Na poniższym zdjęciu, prezentuje się w garniturku pod krawatem. Elegancka świnia do eleganckiego biura.

polskaswinia4

Czarna Świnia w stadzie wyróżnia się pięknym szarym wzorem kwiatowym. Zadowoli każdą florystkę.

polskaswinia5

Biała Świnia w kwiaty, pasuje do wiejskich klimatów. Królowa parapetu.

polskaswinia6

Zielona świnia w kleksy lub kolorowe czterolistne koniczyny. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

polskaswinia7

Źródło: http://polskaswinia.pl/

Stelaż do materaca – na co zwrócić uwagę przy jego doborze?

Stelaż do materaca – na co zwrócić uwagę przy jego doborze?

Plantwear - polska odsłona drewnianych zegarków

Plantwear – polska odsłona drewnianych zegarków